Üye Rütbe Sistemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Baysal

THT
21 Eki 2012
15,744
1,504
Merhabalar,

Bildiğiniz üzere, bir süre önce askeri rütbe sistemini kaldırarak bröveler belirlemiştik ve "yönetici olmayan üyeler arası" yatay hiyerarşi modelini benimsemiştik. Bugün itibariyle, sizlerin rütbe sistemi taleplerine kayıtsız kalmayarak başlattığımız çalışmalar son buldu ve hali hazırda kullandığımız modeli biraz genişlettik. Bu kapsamda, üyelerin post sayılarına karşılık gelen rütbeleri aşağıda mevcuttur. Yapıcı eleştirilerinizi ve geliştirmeye yönelik fikirlerinizi konu altından veya özel mesajdan bizlere iletebilirsiniz.

Yeni Üye (0-50 Post)
astegmen.gif

Üye (51-250 Post)
tegmen.gif

Katılımcı Üye (251-1.000 Post)
usttegmen.gif

Uzman Üye (1.001-2.000 Post)
yuzbasi.gif

Kıdemli Üye (2.001-5.000 Post)
binbasi.gif

Kadim Üye (5.001-6.000 Post)
yarbay.gif

Adanmış Üye (6.001-7.499 Post)
adanmis.gif

Yaşayan Forum Efsanesi (7.500+ Post)
yfe2.gif

Selam ve muhabbetle...

0x762

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2016
38,343
33
Üyelerin problemlerine ve taleplerine kulak veren yönetim anlayışınız için şahsım adına teşekkür ederim.

Ⱨ₳₵₭ĐɆⱤ₮;9203858' Alıntı:
Hiç sevmedim açıkçası.

Üst yöneticiler kendi hayatlarından kısıp buraya vakit ayırıyorlar. Yapıcı bir eleştiri yapamıyorsanız "engin" fikirleri kendinize saklayın.

Son düzenleme:

Patrick Jane

Uzman üye
1 May 2019
1,499
3
Cehennem
Asıl şimdi gereksiz post kasılcağını düşünüyorum.
Bu yüzden yeni kurallar getiririlebilir.
Mesela konuların altına sadece "Eline Sağlık" yazmak yasak gibi kurallar getirilebilir.

maj344

Katılımcı Üye
25 Şub 2019
277
2
On numara olmuş. thtkntrl2 adlı arkadaşı tebrik ediyorum. Yaşayan bir forum efsanesi olmayı haketmiş. Ayrıca HACKERTHT adlı abimizi de merak ediyorum bakalım onun rütbesi ne olmuş. Şöyle mention'layalım da kolayca erişelim profiline.

MendeburMarul

Katılımcı Üye
17 Haz 2020
659
0
Andromeda
forum 2 yil onceki haline geri donecek yani.

Dikkat edin post kasmak icin destek talebinizi merhaba veya elinize saglik dolu bir sekilde bulabilirsiniz.

Ghost Killer

Harici Saldırı Timleri Koordinatörü
13 Ocak 2019
11,238
7,699
yaw 1 senedir bunu bekliyordum sonunda oldu, baysal reise çok çok teşekkür ederim. bir daha kaldırmayın çünkü forum afk kalıyor. Neyse şimdi şahlanma ve thtye güce güç katma vakti..

hackishack

Katılımcı Üye
20 Haz 2020
823
158
Liverpool UK
Emeğe saygı... Tüm bunları düşünmek ve uygulamak kolay değil. Yorum yaparken biraz olsun empati yapın. (bazılarınız)

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,451
629
Formumuzu tekrardan canlandıracak yenilik olmuş, emeği geçen herkesin eline koluna sağlık.. Hayırlara vesile olması dileğiyle

Baysal

THT
21 Eki 2012
15,744
1,504
Asıl şimdi gereksiz post kasılcağını düşünüyorum.
Bu yüzden yeni kurallar getiririlebilir.
Mesela konuların altına sadece "Eline Sağlık" yazmak yasak gibi kurallar getirilebilir.

Selamlar, burası interaktif bir platform. Bir üyenin beğendiği bir kaç konuya eline sağlık yazmasında, teşekkür etmesinde bir beis yok. Elbette bu post kasılmak için yapılır ve flood haline getirilirse ilgili kişi cezalandırılacaktır.

forum 2 yil onceki haline geri donecek yani.

Dikkat edin post kasmak icin destek talebinizi merhaba veya elinize saglik dolu bir sekilde bulabilirsiniz.

Ⱨ₳₵₭ĐɆⱤ₮;9203858' Alıntı:
Hiç sevmedim açıkçası.

Bu güncelleme üyelerin yoğun talepleri sonucunda gerçekleştirilmiştir. Beğenmediğiniz bir platformda bulunmaya devam ederek kendinize eziyet etmenize lüzum yok. THT, benzeri olan diğer platformlara nazaran kat be kat modernize olmuş bir yapıdır.

Baysal Adminim bir sorun var sanki, HACKERTHT abi 10.400 mesaj atmış ama "Hevesli Üye" gözüküyor. Sanırım sistemsel bir sıkıntı.

Kendisinin rütbesi foruma post girince veya toplu güncellemeden sonra güncellenecek.

gikaa123

Kıdemli Üye
26 Haz 2012
2,605
61
Gözlerim tam bu zamanlardaki rütbe sistemini(bkz)arıyordu, o konuyu da güncellemişsiniz. Hayırlısı olsun :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.