Üyelerimize Çok Önemli Duyuru.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Solo-Türk

TÜRK
2 Ağu 2011
6,805
69
Teşkilat
Değerli TURKHACKTEAM üyeleri;

Misyonumuzda da yazdığı gibi, bizler anayasamıza, kanunlara, demokrasi ve insan haklarına Atatürk ilke ve inkılaplarına gönülden bağlıyız. 2016 Türkiyesinde darbe gibi, meşru olmayan, çağdışı bir müdahaleyi kabul etmemiz mümkün değildir. Üyelerimize ve yöneticilerimize çağrı ve tavsiyemiz, aklıselim davranmaları, ülkemizi karanlık günlere götürecek sokak olaylarına müdahil olmamalarıdır. Elimizden ne geliyorsa, kanımızın son damlasına kadar, bayrağımız ve vatanımız için mücadele edeceğimizin siz değerli üyelerimiz ve bütün kamuoyu tarafından bilinmesini isterim. Bizler, bütün imkanlarımızla, çağdışı bütün uygulamaların karşısındayız. Bizlerin tek derdi bayrağımızı en yüksek yerlere taşımak, gerekirse bu yolda canımızı feda etmekten çekinmemektir. Muhtaç olduğumuz kuvvet damarlarımızdaki asil kanda mevcuttur.

Saygılarımla.

Sinyos

Yeni üye
18 May 2016
25
0
Koskoca ülkeyi pensilvanyadaki insanmı yönetecek... Hiçbir şey olmaz iyiki yarın cumartesi borsa kapalı

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
47
Little Town.
Arkadaşlar merhaba;

Uzun süredir burada olmayabilrim fakat birkaç kelime eklemek istiyorum

Darbe girişimine katılmayın!
Sokağa ve meydanlara çıkmayın!
Devlet yada asker propogandası yapmayın!
Galeyana gelmeyin!

Ecdadımızın deli kanı hala damarlarımızda, fakat şu anda işler öyle yürümüyor.
Haberiniz olmadan cebinizden daha fazla paranız, ülkenizden daha fazla toprağınız, dünya üzerindeki saygınız yitirilmemesi için EVİNİZDEN ÇIKMAYIN.

Dışarıya çıkanlar Devlet yada TSK yanlısı olanlar, tanıdığı eşi dostu akrabası olanlarü evinize dönün, boşa yaygara yapmayın,

AİLENİZİN YANINDA OLUN !

3333

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
47
Little Town.
Maalesef THT nin bu safhı seçmesi üzücü

Türkhackteam ailesi 15 yıldır hep aynı misyonda yürüdü. Akp hükümetinden öncede bu böyleydi hala böyle. burada kaç admin arakadaşın kaç yöneticinin polis ile yüz yüze geldiğini biliyor musunuz siz ? Gereksiz tartışmalardan kaçının.

Okumadıysanız misyonumuzu okuyun, misyona saygı duymayanlar şifrelerini unutsunlar.

vily

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
585
1
Tüm ülke insanlarının figüran edildiği bir tiyatro ya benziyor.

EmreBeYi34

Katılımcı Üye
17 May 2016
723
0
...
Okundu şu anda evin yanında korna sesleri ardı ardına bugün biri ölmezse ben ne olayım :(

DooTR

Kıdemli Üye
25 Şub 2016
2,414
0
Kanada
senin o baş komutan dediğin şahıs biraz matematik biraz fizik bilseydi bu ülke bu halde olmazdı. çıkmak istiyorsan çık git, anneni babanı seviyorsan evinde otur.

Nediyorsun Kardeşim Sen Siyasetmi Yapmaya Çalışıyosun. Siyaset Varsa Bizde Varız O Baş Komutan Yerine Başka Biri Olsaydı Şimdi Belki Biz Bile Şuan 2 Metrelik Mezardaydık ?

S3RS3M

Uzman üye
25 Ocak 2016
1,146
0
???
Udy hocalarım mesajlar kavgaya yonelcek gibi lutfen gereğini yapınız
Burada siyais içerikli konusma yapmaniz uygun.değildir
Saygilar

DrEngerek

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,344
1
Teşkilat
Beyler amelyatan yeni ciktim agrim var ama olayi duyunca sizleri merak etim beyler sunu diyim eger disari cikar ve askerimize yada polisimize bir laf propoganda ile karislalayin oyunlara kanmayin sebebi bu darbe ulkeyi 20 yil geriye tasir bu darbeyi destekleyenler ulkeye ihanet etmistir bu ulkeye ihanet edenlerin sonu ne olur biliyoruz bu ulkemize yapilan adi bir saldiridir uyelerimize diyorum chmurun baskanini sevmezsiniz anlarim ama ulkemizi kotuye dusurecek olan ve ulkemizi geriye dusurmeye calisan bu vatan hainlerine gerekn ceza adalet tarafindan verilcektir biz her zzaman TURK cuhmuriyetini ve ana yasanin arkasindayiz misonumuz bunu gerektirir bundan dolayi forumumuz ayakta kaldi uyelere diyorum

Kimse disari cikmasin

kimse polise askere karsi cikmasin

darbeye destek veriyorsunuz boylelikle sizde n tek istegim tht forumunda bu olalari konusmayin benden buyukler kucukler herkeze diyorum turkiyem icin evde durun

Sayglar drengerek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.