Üyelik Hakkında Yardım

Fsociety99

Yeni üye
25 Eki 2015
22
0
Türk hack team'daki abilerim ben cyber-warrior.org adındaki siteyede üye olmak istiyorum ama bir türlü üye olamıyorum. Kefil kodu gönderiyorlar üye oluyorum ama giriş yapınca hesabımın aktif olmadığını söylüyor. Aktif kodu göndermesi için tıklıyorum ama göndermiyor. Bunun için gmail,yandexmail,mail.com.tr maillerinden farklı şekillerde üye oldum ama hiçbirisi aktif olmuyor. Yardımcı olursanızı çok sevinirim...

Sakın yanlış anlamayın Ben Türk Hack Team'a üyeyim asıl yerim burası...

YelHak

Uzman üye
3 Ocak 2016
1,358
2
Bakü
THT varken Napcan Orayı Kardeşim :) Bide Soruyu Sorudugun Forum Yanlış Başka Sitelerde Sorsaydın Keşke Başka Bir hack forumuna üye olmak için başka bi hack formundan yardım istiyorsun :)

DrEngerek

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,344
1
Teşkilat
Türk hack team'daki abilerim ben cyber-warrior.org adındaki siteyede üye olmak istiyorum ama bir türlü üye olamıyorum. Kefil kodu gönderiyorlar üye oluyorum ama giriş yapınca hesabımın aktif olmadığını söylüyor. Aktif kodu göndermesi için tıklıyorum ama göndermiyor. Bunun için gmail,yandexmail,mail.com.tr maillerinden farklı şekillerde üye oldum ama hiçbirisi aktif olmuyor. Yardımcı olursanızı çok sevinirim...

Sakın yanlış anlamayın Ben Türk Hack Team'a üyeyim asıl yerim burası...
Madem O Time Girmek İstiyorsunuz Oranın Destek Birimi İle İrtibata Geçin .
Birde Bu Nasıl Bir Hakaretir Hocam THT Ailesine Gelip Cyber Ailesine Nasıl Katılcaz Diyorsun Git Onlara Sora .
İyi Forumlar .

Fsociety99

Yeni üye
25 Eki 2015
22
0
Abilerim kusura bakmayın ben kimseye veya bir foruma hakaret olsun diye bu konuyu açmadım ve niye ıslarla açıyorum diye soruyorsunuz. Sebebi o forumda bir kaç konuya bakmam lazım ve gerekli... Anlatabildim mi merak ediyorum.

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
91
34
Gökyüzü
Asıl yeriniz burası ise burada kalın. Burada kefil aramak fener tribününde en büyük Galatasaray demek gibi bir şeydir. Farklı gruplar bizi ilgilendirmiyor. Onlarla olan sorunlarınızı onlarla çözün. Bizden yana varsa bir isteğiniz emrinize amade... Ama dediğim gibi yeri yanlış.

Onun yerine kaynak yada döküman isteyip arayın. Kategori de hatalı serbest alan bu değil.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.