Uygarlik SavaŞi

noob48

Katılımcı Üye
Uygarlık Savaşı ücretsiz, gayet basit ve eğlencelik hatta geyik bir oyundur. Oyun yöneticilerinin (moderatörler) amacı tüm kullanıcıların iyi vakit geçirmesini, eğlenmesini sağlamaktır. Uygarlık savaşı bedava oynanan bir oyundur. Oyuncuların sitenin sürekliliği ve kalitesi hakkında herhangi bir hakkı yoktur. Site yönetimi kodlama hatalarıyla ilgili sorumluluk kabul etmez. Oyuncuların herhangi bir şekilde kayıpları olduğunda, site yönetiminden durumunun tekrar bu sorundan önceki haline getirilmesini veya kayıplarının telafi edilmesini talep etme hakkı yoktur.

Uygarlık Savaşı
İnsanın Dünya gezegeni üzerindeki macerasının son bir kaç bin yılı, sistemli bir yağma ve talan öyküsüne dönmüştür. Sonunda insanoğlu, kendini ve yaşadığı gezegeni yoketmiştir.

Yıl 3069. İnsanoğlunun yok ettiği mavi gezegen yeniden canlanıyor. Dişe diş, göze göz... Acizliğe ve güçsüzlüğe yer olmayan bu dünyada uygarlıklar yeniden kuruluyor, sınırlar yeniden çiziliyor.

Kimsenin kimseye gülümsemediği bu dünyada ayakta kalmak istiyorsan sa-va-şa-cak-sın!

3 adet medeniyet bulunmaktadır.
Medeniyet 1
Saldırı haklarınıza her 15 dakikada bir 1 saldırı hakkı eklenir.
Hazinenize her 15 dakikada bir işçi sayınız kadar altın eklenir.
Sitede bolca zaman harcamak isteyenler içindir.

Medeniyet 2
Saldırı haklarınıza her 15 dakikada bir 1 saldırı hakkı eklenir.
Hazinenize her 15 dakikada bir işçi sayınız kadar altın eklenir.
Sitede bolca zaman harcamak isteyenler içindir.

Medeniyet 3
Saldırı haklarınıza her saat başı 1 saldırı hakkı eklenir.
Hazinenize her saat başı işçi sayınızın 4 katı kadar altın eklenir.
Çağ atlamak için gereken galibiyet sayısı diğer medeniyetlerin dörtte biri kadardır.
Gece 00:00 ile 08:00 arasında savaşlardan elde edilen ganimetler %50 daha az. Gece online olmayacaklar için.
Diğer medeniyetlere oranla sitede daha az zaman harcamak isteyenler içindir.

ben medeniyet 3 te oynuyorum. çok ta memnunum. 8. çağ sıralamasında 2. sıradayım. üye olan arkadaşlarımız 3. çağa geçince bi konseye üye olabilmektedirler. arkadaşlardan ricam benim konseyim olan
merkez sol konseyi ne başvurmalarıdır. ben onları hemen alırım. rütbelerini ve yetkilerini veririm. şimdiden teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.