Uygulama Düzgün Başlatılamadı Hatası

sergen13141

Yeni üye
21 Ocak 2011
37
0
Format attıktan sonra program veya oyun kurdun ve bu hataları mı verdi?

Yoksa format attıktan sonra format öncesi windows'taki program/oyun 'ları mı açmaya çalıştın?

Hocam format attım gerekli dosyaları yükledim team speak3 konuşma programını açarken bu hatayı veriyor başka birşey yüklemedim ve ayrıca microsoft visual c++ 2015 kurulum yaparken hata veriyor kurulum başarısız diye api dll hatasını hallettim sonra uygulama düzgün olarak başlatılamıyor hatasını verdi düzelmiyor yani anlıcağınız.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.