Uygulama Yüklenmedi Hatası

Tels

Üye
24 Mar 2018
99
0
Merhaba benim telefon 32bit wild rift i indirmek istiyorum ama hangi Yöntemi yaparsam yapayım uygulama yüklenme hatası alıyorum tüm güvenlik duvarlarını kapat mama rağmen.
Nasıl indire bilirim

Vepers

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,297
30
21
İstanbul
Merhaba işe yarar mı bilmiyorum ama bir kaç kişi şu şekilde çözüyordu tarayıcı ayarlarını 0 layın daha sonra indirme geçmişinizi temizleyin umarım çözülür, bunun ne alakası var bilmiyorum fakat canlı olarak bu sekılde çözüldüğünü gördüm.

Tels

Üye
24 Mar 2018
99
0
Merhaba işe yarar mı bilmiyorum ama bir kaç kişi şu şekilde çözüyordu tarayıcı ayarlarını 0 layın daha sonra indirme geçmişinizi temizleyin umarım çözülür, bunun ne alakası var bilmiyorum fakat canlı olarak bu sekılde çözüldüğünü gördüm.

G
Hocam indirdim şuan var ama kurul muyor

playstore'de herkese açılmasını bekleyin

Beklemek istemiyorum ki konu açmışım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Vepers

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,297
30
21
İstanbul
hocam bu wildrift sanırım bir oyun ve türkiyede mi yok eğer başka ülkelerde erişim varsa vpn açıp indirmeyi deneyebilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
905
ZYZZ
Merhaba wald rift henüz Tr de çıkmadı. Bir vpn ile yüklemeyi vs. deneyin. İndirdiğiniz dosya da bozuk olabilir farklı yerden deneyin ama tavsiye etmem virüslü olabilir bir oyun oynayacağım diye telefonun zarar görmesin.
Tr de çıkmasını bekle derim. Kayıt ol sonra gelince indir e bas habire girip bakmana gerek yok çıkmış mı diye

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,386
2,004
Dinlenmede.
Api değerlerin uyuşmuyor
Uygulamanin api değerlerini cihaziniza uygun rakamlar yapiniz.
Eger halen ayni sorunu yasiyor olursaniz.

Yardım Merkezine girip
Android soru cevap konusuna yazabilir yada konu içinde diyer çözümlere bakabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.