Uygulamalar ve onların güvenlik açıklarının tespiti

H@cked BaBy

Basın&Medya Ekibi
28 Haz 2023
2,435
1,015
Arkana bak
Herkese merhaba Uygulamaların güvenlik açığını tarayan Kali linux toolu ve ya websitesi varmıdır

Şimdiden teşekkürler
nmap toolu ile acık tarayabilirsiniz. Ve guvenlik acıkları ile alakalı yardımcı olabilecek bir kaynak bırakıyorum👇

İyi forumlar

Son düzenleme:

ShadowCompany

Yeni üye
30 Kas 2023
16
4
nmap toolu ile acık tarayabilirsiniz. Ve guvenlik acıkları ile alakalı yardımcı olabilecek bir kaynak bırakıyorum👇

İyi forumlar
Vebsite için söylemiyorum mesela telefondaki uygulamaların güvenlik açıklarını taramak istiyorum

tamam ağa

Uzman üye
7 Haz 2023
1,480
844
Vebsite için söylemiyorum mesela telefondaki uygulamaların güvenlik açıklarını taramak istiyorum
Tool demeyi bırakın artık araç onun ismi veya programda diyebilirsiniz sorunuza gelirsek açıkları tarayıp sana gösteren bir araç/program yoktur fakat açık bulmana yardımcı olabilen programlar mevcuttur misal nmap uygulamalarının hangi portu kullandığını tespit etmene yardımcı olabilir veya ollydbg, IDA,PRO... hepsinin kullanım amacı farklıdır gerisi hackerın kalitesine kalmış durum.

ShadowCompany

Yeni üye
30 Kas 2023
16
4
Nasıl yani? İkiside benzer şeyler zaten. Mesela hangi uygulamanın güvenlik açığını taramak istiyorsunuz?
fark etmez yeterki telefona indirilen uygulama olsun

Tool demeyi bırakın artık araç onun ismi veya programda diyebilirsiniz sorunuza gelirsek açıkları tarayıp sana gösteren bir araç/program yoktur fakat açık bulmana yardımcı olabilen programlar mevcuttur misal nmap uygulamalarının hangi portu kullandığını tespit etmene yardımcı olabilir veya ollydbg, IDA,PRO... hepsinin kullanım amacı farklıdır gerisi hackerın kalitesine kalmış durum.
Tamamdır bunlara göz atıcam teşekkürler tool demeye gelirsek çoğu forumda kişiler buna tool diyor bende o yüzden öyle söylüyorum

'Pars

Üye
10 Eyl 2023
112
50
Herkese merhaba Uygulamaların güvenlik açığını tarayan Kali linux toolu ve ya websitesi varmıdır

Şimdiden teşekkürler
Merhaba

Nikto, ZAP, nmap gibi toolları kullanabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki konuyu incelemenizi tavsiye ederim.

İyi forumlar

ShadowCompany

Yeni üye
30 Kas 2023
16
4
Merhaba

Nikto, ZAP, nmap gibi toolları kullanabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki konuyu incelemenizi tavsiye ederim.

İyi forumlar
Teşekkürler

masonz

Uzman üye
12 Ocak 2021
1,283
222
Tek Başına Bir Teşkilat

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.