Uykumda Keni Kendime Konuşuyorum bağırıyorum?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CobraSlayer

Katılımcı Üye
22 Ara 2013
417
0
İstanbul
Uykumda Keni Kendime Konuşuyorum bağırıyorum? -Girmeyin boşa Silinsin KOnum Bu arada-

Arkadaşlar Uykumda ayağa kalkıp duvarda bişey arıyorum.Bağırıyorum gidip Birlerine vurup küfür ediyorum.Ama ben kendi isteğimle yapmıyorum.Vede hiçbirşey hatırlamıyorum.Babam anlatıyor bana. Duvarda resim var onu alalımmı diyormuşum babam anlatıyor. Vede Tuvalete gitceğimde ayağa kalkıp mutfağa işiyorum.Konuşuyorum 1 saat 2saat aralılarla ama uzun dialoglar.Bu neyin Belirtisidir Arkadaşlar Kendimi Şizofren zannetmeye başladım ya aranızda bunu yaşayan veya bilen varmı bu hastalık nedir sizce?

Konum Silinsin Rahatsız Olan Arkadaşlar var Lütfen gerekli işlem başlatılsın.Silinsin konum vede attığım kadar bu konuya postum kaldırılsın.!!!

Yardım Eden Arkadaşlarıma Sonsuz Teşekkürler Allah Razı Olsun Hepsinden....

Son düzenleme:

STR-Key

Kıdemli Üye
5 Ocak 2012
3,246
48
yanlış anlama ama kardeşim pskiyatri merkezine bir görün anlat onlar daha iyi anlar gerekirse ilaç tedavisi

CobraSlayer

Katılımcı Üye
22 Ara 2013
417
0
İstanbul
Arkadaşlar Uuyur gezer deilim Uyur gezer olsam Evden falan çıkardım.Ama evin içinde babamı uynadırıp baba resim var çıkartalım onu diyorum ve bazen küfür etmelr falan var. Bak bu olay dün oldu
ve 1ay öncede Babama küfürü ediyordum kaldırıp babam anltıyor.
Bu olay 3 senedir var. Normal bişey zannediyordum ama Suan zannedmiyorum durduk yere duvarda resim var denmez abicim ya Vede babaneme dün oldu buda babanne me dedğim " Babanne Işıklar bana saldırıyor kapatıl salırmasınlar demişim" Ben hatırlamıyorum ama şaka gibi geliyor bana.

CobraSlayer

Katılımcı Üye
22 Ara 2013
417
0
İstanbul
Gözükcem Töbe töbe karabasanmı basıyor ne anlamıyorum arkadaşlar Bana şaka gibi geliyor hiçbirşey hatırlamıyorum yaw hatırlasam neysede.Olmaz olsun. Bu nasıl birşeydir yaw birde
Yatarken hep aklıma üçharfliler karabasnlar geliyor Bence bu birşeyin belrtisi deilmdiri sizce.

Thor06

Uzman üye
11 Eki 2013
1,190
0
Bak güzel kardeşim simdi bu olay 2 seye ayrılıyor psikolojik sıkıntıların takıntıların ola bilir birde seni korkutuyorlar geceleri ses felan duyormusun simdi bi sonuc icin psikolojikmi 3 harflilermi konusundan bi cıkalım sesler duyuyormusun duman şeklinde birşeyler görüyormusun korkutuyorlar isimmi duyyormusun geceleri felan.

EmpoRe

Kıdemli Üye
18 Ocak 2012
3,626
6
-29. Galaksi
İster cin olsun ister psikolojik bir dürtü, yapman gereken şu;

zihnini kontrol edebilmek, korkmayacaksın bu kadar basit, korktuğun zaman aklına sevdiğin kişileri getir, onların olduğunu düşün ve fiziksele yönel mesela, içinden bi ses sana bi şeyler mi söylüyor ya da işte odanın bi yerinde bi şeyler mi belirecek sanıyorsun, korkuyosun heh işte bi önceki geceyi düşün bi şey görmedin sadece zihninin oyunu, sabah kalktığında bi bakacaksın her şey aynı ;)

yani kısacası korktuğun zaman zihnini başka yere yönlendir ve bir şey yapamazlar de, çok işe yarayacak hee en önemlisi kendine güven

CobraSlayer

Katılımcı Üye
22 Ara 2013
417
0
İstanbul
İster cin olsun ister psikolojik bir dürtü, yapman gereken şu;

zihnini kontrol edebilmek, korkmayacaksın bu kadar basit, korktuğun zaman aklına sevdiğin kişileri getir, onların olduğunu düşün ve fiziksele yönel mesela, içinden bi ses sana bi şeyler mi söylüyor ya da işte odanın bi yerinde bi şeyler mi belirecek sanıyorsun, korkuyosun heh işte bi önceki geceyi düşün bi şey görmedin sadece zihninin oyunu, sabah kalktığında bi bakacaksın her şey aynı ;)

yani kısacası korktuğun zaman zihnini başka yere yönlendir ve bir şey yapamazlar de, çok işe yarayacak hee en önemlisi kendine güven
Saol denicem yatarken.

MrLooK

Üye
2 Nis 2013
154
0
Bir uzmana başvur.O yaptıklarını hatırlamıyor isen uyurgezer gibi bir durum ise dışarıda çıkabilirsin araba çarpma riski filan doğar ozaman.

BerQueen

Uzman üye
16 Tem 2014
1,606
0
Karaköy
Bende köyde kaldığımda öyleydim :D Sabah annem diyodu gece sen ne diyodun öyle diye :D Aslına hayal mayal aklımda bişeyler kalıyodu ama sırrını çözememiştim işte . Sanırsam şundandı galiba eğer yattığın yer evin değilse böyle birşey olması normalmiş . Ama sen yine git bi doktora , öğren doğrusunu :)

CobraSlayer

Katılımcı Üye
22 Ara 2013
417
0
İstanbul
Bende köyde kaldığımda öyleydim :D Sabah annem diyodu gece sen ne diyodun öyle diye :D Aslına hayal mayal aklımda bişeyler kalıyodu ama sırrını çözememiştim işte . Sanırsam şundandı galiba eğer yattığın yer evin değilse böyle birşey olması normalmiş . Ama sen yine git bi doktora , öğren doğrusunu :)
Blmm yeni eve taşındık ama eski evdede aynıydım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.