Uykumda Keni Kendime Konuşuyorum bağırıyorum?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CobraSlayer

Katılımcı Üye
22 Ara 2013
417
0
İstanbul
Uykumda Keni Kendime Konuşuyorum bağırıyorum? -Girmeyin boşa Silinsin KOnum Bu arada-

Arkadaşlar Uykumda ayağa kalkıp duvarda bişey arıyorum.Bağırıyorum gidip Birlerine vurup küfür ediyorum.Ama ben kendi isteğimle yapmıyorum.Vede hiçbirşey hatırlamıyorum.Babam anlatıyor bana. Duvarda resim var onu alalımmı diyormuşum babam anlatıyor. Vede Tuvalete gitceğimde ayağa kalkıp mutfağa işiyorum.Konuşuyorum 1 saat 2saat aralılarla ama uzun dialoglar.Bu neyin Belirtisidir Arkadaşlar Kendimi Şizofren zannetmeye başladım ya aranızda bunu yaşayan veya bilen varmı bu hastalık nedir sizce?

Konum Silinsin Rahatsız Olan Arkadaşlar var Lütfen gerekli işlem başlatılsın.Silinsin konum vede attığım kadar bu konuya postum kaldırılsın.!!!

Yardım Eden Arkadaşlarıma Sonsuz Teşekkürler Allah Razı Olsun Hepsinden....

Son düzenleme:

CyberArmy123

Uzman üye
17 May 2014
1,764
0
Ankara
Arkadaşım amacım post vb kasma deildir.Belki başkasınada aynı hatsalık olmuştur nasıl geçirelecğeini öğreniyim dedim.Ama siz yanlış anlıyorsunuz belrili rütbe almak deil amacım.Post kasmaıyorum buarada.

Sana post kasıyorsun demiyorum gelen geçen buraya psikoloğa görün diyor bir kez denilir olur biter. Herkes bunu diyor ve post kasılıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.