Uzak baglanti sorunu.

onetwoZeroZero

Yeni üye
27 May 2020
10
0
Merhaba. Kali linux de msf den payload olusturarak landaki bilgisayarlara ve telefonlara baglanmayi ogrendim- ama bir turlu uzakdaki (modem disi) cihazlara baglanamiyorm . Bunun icin cok formlar dolastim videolar izledm ama galiba guvenlik icin boyle programlar islevini yitiriyor. Elinde calisan uzak baglanti icin programi olan varmi? Ve ya bu konuda bani bilgilendiricek biri?
Tesekkurler.

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
Merhaba,

muhtemelen kurbana yediremiyorsun veya apk yı hazırlarken portlarda yanlış yapıyorsun. oraya ip adresi girdiğinde sadece kendi ağın içindeki cihazlara erişebilirsin genelde youtube üzerinde anlatmak için öyle yapıyorlar sen port açman veya ngrok kullanman lazım. Bunu halletsen bile kurbana yedirme kısmı çok zor iş bilindik ratlarla oluşturulmuş apklar çok kolay tespit ediliyor

iyi forumlar dilerim

Warez7

Uzman üye
19 May 2018
1,425
5
@onetwoZeroZero
Ngrok kullanabilirsiniz. Kullanım şekli basittir. Aşağıda ngrok orijinal sitesi var ve nasıl açılacağı yazıyor bakabilirsiniz.

https://ngrok.com/

Kayıt olup yapabilirsiniz.

Ve nasıl dış ağda nasıl kullanabilirim derseniz eğer msfconsole kısmında lhost bölümüne 0.tcp.ngrok.io yazınız ve port kısmına 0.tcp.ngrok.io yazan yerin yanında olanı port kısmına yazınız.

Dinlemeye alacağınız zaman,

Lhost kısmına 0.tcp.ngrok.io

Lport kısmına belirlediğiniz portu yazınız

İyi forumlar dilerim...

onetwoZeroZero

Yeni üye
27 May 2020
10
0
Slyfer Kimseyi hacklemeye calismiyorm sadece dis aglarda bu islerin nasil yurudugunu oyrenmeye calisiyorum cevap icin tesekkurler.

Ngrok-u biliyorum. Yarin dediklerinizi yapicagim. Cevab icin cok saol.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.