Uzak masaüstü baglantısı (cok basit)

despina45

Yeni üye
3 Eyl 2007
23
0
izmir
Arkadaslar program hackla alakası yoktur.elimde oldugu için paylasmak
arkadaslar uzak masa üstü baglantısı için kolay ve süper calısan program resimli olarak sizinle paylasıyorum.kullanımı resimde anlattım
baglanılacak kişiyle programı acıyosunuzkarsı taraf size id ve şifresini veriyo İD yi sagdaki küçük kutucuga girip enterledikten sonra şifre isticek şifreyi de girdimi işlem tamamdır.kendi pc nizi nasıl kullanıyosanız aynen karsı tarafıda öle kullanıyosunuz.
rarşifresi : despina
http://dosyam.net/?id=pfi9jj

BAGLANDIKTAN SONRAKİ EKRAN GÖRÜNTÜSÜ

cenkkss

Yeni üye
26 Tem 2007
10
0
üstad bunların hepsi bana gerekli program. ama gel görki aylardır bu programın serialını bulamadım yok almaya kalksak 700 euro felan off off yinede paylaşım için teşekkürler nasıl bilgisayarlara bağlanacağımı hala çözemedim bu şekilde tabi öyle port aç yok onu kapa şunu aç bu beni aşar biraz. bulan olursa bunun serial veya crackını veya buna benze bi prog. lütfen mesaj atsın. teşekkürler

yeni_dream

Yeni üye
6 Şub 2008
4
0
ŞİFRE DEDİĞİNİZ NEYİN ŞİFRESİ OLUYO Ip anladımda şifre hangisi nerden bulacam ben o şifreyi

yeni_dream

Yeni üye
6 Şub 2008
4
0
ya karşı tarafın pc sine girmek için karşı taraftada bu programın olması gerekiyomu? neolur yardımedin dostlarım gerçekten çok çok lasım..:(

cmlyz

Yeni üye
2 Ocak 2008
3
0
ya karşı tarafın pc sine girmek için karşı taraftada bu programın olması gerekiyomu? neolur yardımedin dostlarım gerçekten çok çok lasım..:(
karşıdada aynı program olması gerekıyo ve baglanmak ıstedıgın kişi programı açıp ıd ve passwordunu sana verıyo ve sende baglanıyosun(yanı karşı taraf şifre vermeden baglanamasın)

theXTaZY

Katılımcı Üye
3 Ocak 2007
696
33
sincity
hack programı değil bu arkadaşlar....uzak masaüstü bağlantısı için...yani karşı taraftada bu programdan olacak sana password & id numaralarını verecek o şekilde karşı tarafın bilgisayarına bağlanabiliyoruz...MSN de uzaktan yardım çoğu zaman çalışmıyo...bu program en güzeli aynı zamanda ücretsiz...herkese tavsiye ederim...

By-Atom

Yeni üye
1 Eyl 2008
1
0
ACIKLAMAArkadaslar öncelikle prg yi indirin.rar dosyasının ıcınde ıkı tane setup vardır.1 dırek kurulum ıcın ( Yanı sızın kendı pc nıze kurmanız gereken)2 TeamViewerQS ( id ve sifresini almaya yarayan) Diyelim Bi Arkadasınız Yardıma Muhtac Ve siz yanıan gidemiyosunuz ama sorunu coze bılırsınız.sımdı TeamViewerQS yazan dosyayı rar layın veya zip leyin karsı tarafa gonderın arkadasınız dosyayı acınca ıd ve sıfre yzana bı ekranla karsılasıcak ıd yazaanı sıze desın elınızde ıd varsa sızde prg yı calısdırın sol tarafda ıd ve pasport yazıoo o sızınkıler hemen sag tarafında bos bı kutucuk var ıd yazıoo oraya karsıdan aldıgınız ıd yazın entere basın connectıon yazcak yanı baglanıyorr... baglandıgında sıfre ısdıcek karsıdan aldıgınız sıfreyı de yazdıkdan sonra karsının masa usdu goruncekne yapıoo kımınle konusuyor gore bılırsınız cok rahat . umarım guzel bı acıklama oldu beyenırsınız resımlı yapcakdım ama zamanım yok yettıyınce ... herkese ıı yardımlar kolay gelsınn

coqen

Yeni üye
3 Ağu 2008
35
0
arkadaşlar bu pc e sızma yöntemi değildir.iki taraf pc e yükler paşa paşa kullanırlar :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.