uzak masaüstü'nden bağlanılan pc'nin k.adı ve şifresini bulma(kırma) ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
10 Eyl 2010
77
0
arkdaşlar ben bi ip scanner programından tarattırıp bazı pc ler buluyorum ama onlara uzak masaüstü ile bağlanmaya çalıştığımda doğal olarak k.adı ve şifre soruyor. acaba ben bu k.adı ve şifreyi kırabilirmiyim ? veya nasıl kırabilirim ? bilen arkadaşlar lütfen bi anlatım yapsınlar.

cortuk11

Katılımcı Üye
14 Tem 2009
465
0
BİLECİK
arkadasım senin buldugum dediğin bilgisayarlar aslında modemler :) ve o modemlerin kullanıcı adı ve şifresidir istediğide admin 0000 gibi netscan gibi programların yaptıgı seyler bunlar yanı direk pc baglantısına olanak vermıyorlar dıye bılıyorum yanlısım varsa duzeltın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.