Çözüldü Uzak sunucuya nasıl sanal makina kurarım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

varol61

Üye
2 Ocak 2010
148
0
beyler uzakta internetten ulaşabilceğim bir bilgisayar kurabilceğim site adı varmı.
yani tam olarak nasıl anlatılır bilemedim.
sanal bir makina kuracağım ama kendi bilgisyarımda değil uzak bir sunucuda.
bu hizmeti ücretsi yada geçiçi veren siteler nelerdir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
codeanywhere bedavaya GNU/Linux server sağlıyor. Site üzerinden console aracılığı ile işlem yapabiliyorsunuz.

ATABÖRÜ

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
3,359
7
Ötüken
beyler uzakta internetten ulaşabilceğim bir bilgisayar kurabilceğim site adı varmı.

Başlıkta Lütfen Yardım Gibi Şeyler Yasak Mesajın Arasına Ekleyebilirsiniz.

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33

Hocam aws.amazon.com'a bak derim.İninal kart ile alabilirsin.

Not:Kimlik istiyor,bende hatalar oldu ama deneyebilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.