Uzaktan Erişim

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
126
3
xD
Çeşitli senaryolar uydurman lazım, kişiye göre değişir. Misal kanka bak şu oyunun hilesi indir, takipçi hilesi bak işe yarıyor vs.. Birsürü senaryo üretebilirsin. Tabi burası sosyal mühendislik dediğimiz kısım oluyor. Virüsü hazırlaman lazım önce.

pjzale

Üye
29 Şub 2020
57
0
Akoin
Karşıdaki o insana yaklaşabilme imkanın varsa eğer gerisini forumda araştırarak çok rahat bir şekilde yaparsın (Trojan-vs).
Eğerki telefonu elime alamam diyorsan işte o zaman biraz sosyal mühendislik,, yani biraz sana kalmış dostum senin hayal gücüne

Roviend

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
302
8
૨&#945
Virüsü backdoor olarak başka bir uygulamaya enjekte edip karşı tarafa bunu gönderebilirsin. Misal: instagram uygulamasının backdooruna virüsü enjekte karşı tarafa truva atı gibi apksını yollayabilirsin. Değişik senaryolar kullanabilirsin.

--Ben üniversitenin mobil uygulamasını yapmıştım isteyen notlarını fake olarak değiştirebiliyordu isteyenlere backdoorda virüs enjekte ederek yollamıştım misalen.

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Android için konuşmaktayım;

Eğer karşı telefonu kontrol etmek, bilgi almak istiyorsanız backdoor (arka kapı) adlı zararlı yazılımları kullanmanız gerekmekte.
Windows için Spynote,
Linux için M-etasploit Framework kullanabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.