Uzaktan konum ogrenilebilir mi

ByFelez

Uzman üye
9 Tem 2013
1,818
1,775
Telefon Numarası Üzerinden Bilgi Toplayıp Kimin Üzerine Olduğunu Bulursun Kişinin İsmi Üzerinden çeşitli yollarla ilerlersin(illegaldir önermem) ardından konum bilgisini 150-200 Metre Yanılmayla Bulursun(Polislerin vs Sistemlerini kast etmiyorum.) Kısacası boşver.

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,464
2,634
Merhaba,

Hayır, bir telefon numarası ile başka bir kişinin konumunu öğrenmek mümkün değildir. Telefon numaraları sadece iletişim kurmak için kullanılır ve bir kişinin fiziksel konumuna ilişkin bilgi vermez.

Melis111

Yeni üye
5 Kas 2022
12
1
Sadece telefon numarasını yazarak bulamazsın. Öyle olsa işin içinden çıkılmaz bir hale gelinir.
İllegal yollar vardır belki ama onları da önermem. Konum bulucaksın diye ceza yemeye gerek yok :D
Bana çok lazım da nasıl yapılır siz biliyor musunuz rica etsem yardımcı olur musunuz
Telefon Numarası Üzerinden Bilgi Toplayıp Kimin Üzerine Olduğunu Bulursun Kişinin İsmi Üzerinden çeşitli yollarla ilerlersin(illegaldir önermem) ardından konum bilgisini 150-200 Metre Yanılmayla Bulursun(Polislerin vs Sistemlerini kast etmiyorum.) Kısacası boşver.
Bana çok lazım da nasıl yapılır biliyor musunuz rica etsem yardımcı olur musunuz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yasin53

Katılımcı Üye
2 Şub 2022
688
342
Ring
Merhaba telefon numarası ile bir kişinin konumunu bulamazsınız bulmanın da cezası var ama bulmak istiyorsanız başka türlü yollar deneyebilirsiniz(önermem) yararı olduysa çözüldü olarak işaretlenmisin
İyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.