uzaktan pc kapatmak istiyorum lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kimse03

Üye
25 Şub 2012
71
0
ARKADAŞLAR BEN MESELA AYNI EVDEYIZ ADAMIN PC SİNİN İSMİ KAMİL BEN Bİ KOD YAZSAM RESET ATMA KODU ONUN PC Sİ BENIM YAZDIM KODLA KENDINE RESET ATSA LUTFEN YARDIM EDIN KODLA ONU YONLENDIRMEK ISTIYORUM [ SHUTDOWN - İ FELAN ONLARI PEK ÇOZEMEDIM KARDEŞLERİM YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVINIRIM:inv:inv:inv:inv

ForseX

Yeni üye
16 Şub 2012
36
0
istanbul
Kardeşim R.A.T Kullanabilirsin Ordan Kod Gerek yok
Yapman Gereken
R.A.T indir (Çeşitli Örnek Turkojan)
Port Ac
Sabit ip al
Serveri oluştur Karşı Tarafa Yedir
Sonrası Sana Bağlı :)

kimse03

Üye
25 Şub 2012
71
0
biliyorum tşk ederım beyler bazıları dio işte cmd aç sonra shutdown -r yaz ip yaz enterle dio o olmuoda rat ı da bi indiriym not belgesine kod war şifre koyuyor pc ye bat olarak kaydedip adama yedırıosun şifreyi koyuyo ama uzaktan kapatma felan warmıs dıe duydum RAT DOSYASINI İNDİREBİLİCEĞİM BİR LİNK VERIRMISINIZ nese tşk ederim yorumlaar için yardımcı oldunuz arkadaşlar saolun

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.