Uzun bir aradan sonra yeniden merhaba...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cw_Hacker38

Yeni üye
28 Ara 2022
3
4
Selamlar. 2016 'dan beri tht 'nin bir üyesi ve parçası olmakla birlikte uzun bir zaman sonra hesabımı kapatma kararı almıştım. Tht'nin katmış olduğu bilgi ve yararlı paylaşımları ile kendimi geliştirerek farklı sektöre giriş yapmak için ara vermiştim. Öğrendiklerim ve siber güvenlik alanındaki tecrübelerimle birlikte yurtiçi ve yurtdışı 4 büyük pazaryeri sitesine sahip oldum. Şuan da hali hazırda büyük çapta pazaryeri sitelerim ile insanlara elimden geldiği kadar yardımcı olmakla birlikte yeni bilgileri öğrenmek ve bildiklerimizi tazelemek adına tht'ye geri dönüş yapma kararı aldım. Bunda sonraki aşamada inşallah daha iyi gideceğimiz ve yardım konularında bilgilerimizi paylaşacağız.

ankamurat

Katılımcı Üye
24 Eyl 2022
453
185
┌─(root@ankamurat)
Selamlar. 2016 'dan beri tht 'nin bir üyesi ve parçası olmakla birlikte uzun bir zaman sonra hesabımı kapatma kararı almıştım. Tht'nin katmış olduğu bilgi ve yararlı paylaşımları ile kendimi geliştirerek farklı sektöre giriş yapmak için ara vermiştim. Öğrendiklerim ve siber güvenlik alanındaki tecrübelerimle birlikte yurtiçi ve yurtdışı 4 büyük pazaryeri sitesine sahip oldum. Şuan da hali hazırda büyük çapta pazaryeri sitelerim ile insanlara elimden geldiği kadar yardımcı olmakla birlikte yeni bilgileri öğrenmek ve bildiklerimizi tazelemek adına tht'ye geri dönüş yapma kararı aldım. Bunda sonraki aşamada inşallah daha iyi gideceğimiz ve yardım konularında bilgilerimizi paylaşacağız.
Hoşgeldin...

daggez

Junior Hunter / Malware Assistant Developer
5 Eyl 2022
323
114
merhabalar.
Hoşgeldiniz umarım daimi olursunuz.

İyi forumlar saygılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.