uzun süre sonra :) Oyun tavsiyesi lütfen

HackerTime

Katılımcı Üye
27 Kas 2010
616
0
Uzayda
selamlar arkadaşlar uzun zamandır yazmıyordum diyelim öncelikle nasılsınız iyisiniz inşallah :D Silkroad tarzı pay2win den uzak olan ( tabi her oyuna para yatırılıyorda cok abartılı olmamalı ) bir oyun tavsiyesi rica ediyorum sizlerden şimdiden teşekkürler ^^

Emre160703

Kıdemli Üye
12 Haz 2016
2,101
0
Localhost
Allods diyicem ama oyunu zevk için oynuyorsan allods diyicem. Ben oyunda kral olcam diyosan oyuna 3000-4000 civarı para yatırman lazım. Ama oyunun grafikleri mükemmel ücretsiz. Dediğim gibi zevk için oynuyorsan oyna bu oyunu. Slotlarla dövüşüceksen hep para yatırmaya gerek yok. Pvp oynayıp vs atıcaksan işin sakat biraz :D

HackerTime

Katılımcı Üye
27 Kas 2010
616
0
Uzayda
cs go sevmedim lolde çelincirdan sonra bıraktım ve fps ve moba yerine rpg tavsiyesi verebilirseniz sro ve knayt oynadım farklı birşey . İlginiz için teşekkürler bu arada

Allods a bakıyorum bu arada sizede teşekkürler

kadiryigit3

Uzman üye
29 Ocak 2016
1,309
0
Csgo yu önermiyorum rus dolu
Lol ücretsiz olarak oynanabilecek belki en iyi oyun
Steamda War Thunder diye uçak oyunu var o cidden çok iyi ama 12.5 GB
Gta V alma Hilelerden oynanmaz cracklısını al sadece online giremezsin
Minecraft :ASD:SA: şakaydı
Garrys modda iyidir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.