Uzun yıllar sonra geri döndüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

libertersapiens

Yeni üye
21 Nis 2020
3
0
bundan sanırım 7 - 8 sene önce bu foruma üyeydim fakat eski üyeliğimin ne şifresini ne de id'sini hatırlıyorum.İlkokuldan beri linux web design hacking ve bilişim sektörüyle uğraşıyorum.Bunun için 2 yıl bilgisayar mühendisliği okuduktan sonra bu bölümün benim için yeni hiç bir şey katmayacağını anladım ve Makine mühendisliğine geçtim.
C++ ile hem okulda hem sivil yaşamımda bir çok projem oldu ileri düzey bilgim var diyebilirim.
Linux ile orta 1 de tanışmıştım (Pardus) üstüne fazlaca bilgi koydum diyebilirim.
bir çok dergi de ve ekiplerde web designer ve magazine designer olarak proje yürüttüm
uzun bir süre geçtiği için bilişim dünyasından biraz geri kaldığımı hissediyorum bunu tazelemek ve bilgimi acemi arkadaşlarla paylaşmak için eski günlerdeki gibi bu foruma tekrardan katılıyorum

ARSEF7

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
881
4
211
ARS3F
O zaman Hoşgeldiniz C++ eğitimi verirseniz güzel bi seri başlatırsanız videolu falan yeni ve merak edenler için birebir eğitim olmuş olur çok güzel olur İyi Forumlar

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,390
7
2,005
Dinlenmede.
Hos geldin.
Pc de bitane txt aç istersen

Cv bak gelde pasword and for user no 5004 error.

Bu lahane bu ne pehriz

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.