[V.I.P]Karşı PC'ye Sızma Detaylı Anlatım [RAT VİDEOLU]

Garfes

Yeni üye
15 Şub 2019
6
0
güzelmiş trojan atmak istiyorsak bir web yapıp içine atabiliriz mesela kali linux dan da .bat uzantılı dosya oluşturup adamı izliyebiliriz yani azıcık kali linux bilgisi.

evet şükür biri istediğim oldu kimi hacklememi istiyorsun yaz. :)::sırıtan:tabicanim:tabicanim:tabicanim:dusunc

Moderatör tarafında düzenlendi:

Dinozof

Yeni üye
13 Kas 2019
1
0
Öncelikle elinnize sağlık.
Ben darkComet'in indirme linki bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz ?

ysntkgz01

Yeni üye
16 Nis 2020
15
0
üstad ben herşeyi yaptım senin gibi deniyim diye iki dosya oluşturdum ama dosyalara tıkladıgımda herhangi birşey olmuyor.

Syber41

Yeni üye
20 Nis 2020
9
0
SuperOnline de mantık aynı olmaz mı? Yukarıdaki gibi komut penceresinden deneyin.Olmazsa en kötü ihtimal arayın SuperOnline yi.Kardeşim port açamıyorum oradan açın bana diyin hallolmalı.

Ha şu var yine yanlış bilmiyorsam, SuperOnline ek ücret istiyormuş azıcık.Ödeme olmadan port açılmıyor.

Yani sen istiyor port, ateşleyecek birkaç lira.

Bildiğim kadarıyla ngrok ilede yapılıyor.

anxousx

Yeni üye
23 May 2019
2
0
Ben bi sorun yaşıyorum Port halletim Açık Gözükuyor duck dns kullanıyorum yineden port acık gözüküyor neyse sonra Trojeni Yaptım kendi bilgisayarımda deniyorum exe actıgım zaman gelmiyo ayarlarıda hepsini yaptım sonra dns calısmıyor heralde dedom no ip de denedim yine kurban gelmiyo daha yayınlamadım ama kendi bilgisayarımda deniyorum gelmiyo virüs total hepsi kapalı windows 10 kullanıyorum TeamViewerden Yardımcı Olabilirmisiniz

rquene

Yeni üye
7 May 2020
8
0
Whatstanbul
peki hocam, bunları yaptık diyelim...
her bilgisayarı açtığında bize düşecek mi bu... yoksa her defasında rat dosyasını çalıştırması mı gerekecek..?

eğer öyleyse bize bilgisayar başında olmadığı bir zaman gerekecek; başlangıçta o rat dosyasını otomatik çalıştır yapmamız için?
doğru mudur?

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.