Valorant için pc önerisi?

fayrtek

Uzman üye
9 Nis 2021
1,169
385
23
İnternetin Derinliklerinde...
Valorant sistem gereksinimleri (Yüksek):

İşletim sistemi: Windows 10, (64 Bit.)

İşlemci: Intel Core i5-4460 3.2 GHz.

Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti.

Ram: 8 GB.

200 gb dahili hafıza

((165 Hz. Monitör.))

Arkadaslar yukarıdaki bilgilere göre toplu bir bilgisayar var mıdır ?
Veya **internette satılan**, bu bilgilere yakın bir bilgisayar önerisi ?

Valorant sistem gereksinimleri (Yüksek):

İşletim sistemi: Windows 10, (64 Bit.)

İşlemci: Intel Core i5-4460 3.2 GHz.

Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti.

Ram: 8 GB.

200 gb dahili hafıza

((165 Hz. Monitör.))

Arkadaslar yukarıdaki bilgilere göre toplu bir bilgisayar var mıdır ?
Veya **internette satılan**, bu bilgilere yakın bir bilgisayar önerisi ?
Merhaba Bütçen ne kadar ?

10 bini biraz geçebilir sorun olmaz 15, 17 de olabilir (17 sınır olsun 😅)

(fazla yazamak istemiyorum post kasımı olmasın)
10 Bin üzeri şu an oyuncu bilgisayarları var. Casper Excalibur veya Monster e bakabilirsin.Sana 17 bin e bilgisayarlar atarım ama ilerki zamanlarda yüksek performanslı oyunlarda fps düşmesi olabilir.Benden tavsiye biraz daha para biriktirmen.Alcaksan düzgün olsun ileri yıllar olsun çünkü.O Kasalarda çünkü ram ssd vs güçlü ama işlemcileri çok kötü.

fayrtek

Uzman üye
9 Nis 2021
1,169
385
23
İnternetin Derinliklerinde...
10 Bin üzeri şu an oyuncu bilgisayarları var. Casper Excalibur veya Monster e bakabilirsin.Sana 17 bin e bilgisayarlar atarım ama ilerki zamanlarda yüksek performanslı oyunlarda fps düşmesi olabilir.Benden tavsiye biraz daha para biriktirmen.Alcaksan düzgün olsun ileri yıllar olsun çünkü.O Kasalarda çünkü ram ssd vs güçlü ama işlemcileri çok kötü.
Anladım çok teşekkür ederim

vladerr

Yeni üye
22 Ağu 2023
10
5
Hocam eğer ikinci el düşünür ve bütçeyi 1.000 Lira daha arttırabilirseniz bu bilgisayara bakmanızı şiddetle öneririm. Hem i5-11400f ve RTX 3060 var hem de monitör ile beraber. Fiyatı 18.000 Lira.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.