VALORANT Mobil Geliyor

Eronmay

Moderasyon Tim Lider Yardımcısı
18 Tem 2016
4,206
817
Oyun geliştiricisi ve yayıncısı Riot Games, bütün dünyada fazlaca sevilen PC oyunu VALORANT’ın 1.Sene dönümüne hususi açıklamalarda bulundu. Dünyanın dört bir yanında VALORANT oynamak için her ay yaklaşık 14 milyon PC oyuncusunun oyuna girdiğini açıklayan firma, 1 sene arasında yarım milyardan fazla karşılaşmanın gerçekleştiğini açıkladı. Riot'un oynaması parasız FPS oyunu, 2 Haziran 2020'de PC platformu için çıkarılmıştı.
Bir yılda yarım milyardan fazla karşılaşma

2687951_810x458.jpg


Rekorlara imza atan kapalı beta sürecinden sonra küresel oyuncuların beğenisine sunulan VALORANT, PC'nin dikkat çeken FPS oyunlarından biri bulunduğunu göstererek süratle küresel bir hayran kitlesine ulaştı. Oyunun ilk yılı boyunca VALORANT oyuncuları, ekip tabanlı nişancılık oyununda yarım milyardan fazla karşılaşma oynadı.

VALORANT mobil geliyor

valorantt_16_9_1591077666.jpg


VALORANT heyecanının her daim katlanarak büyümesinin sonucunda Riot Games, VALORANT Mobile ile birlikte markayı genişletmeye ve VALORANT'ı dünyanın dört bir tarafındaki daha fazla oyuncuyla buluşturmaya hazırlanıyor.Riot Games'in VALORANT Baş Yapımcısı Anna Donlon, mevzuyla alakalı şu değerlendirmelerde bulunmuş oldu: "Birinci yıl için en mühim hedeflerimizden biri küresel FPS toplumunun güvenini ve saygısını kazanmak, ayrıca VALORANT'ın her daim zaman ayırmaya değecek bir taktiksel nişancı oyunu olacağını oyunculara kanıtlamaktı. Giderek büyüyen oyuncu toplumunun, VALORANT'la yapmak istediğimiz şeyi görmesi ve bunu takdir etmesi bizim hayal ettiklerimizin oldukca ötesinde bir şey oldu. Aynı rekabetçi VALORANT deneyimini yakında daha fazla küresel oyuncuya ulaştıracak olmak bizi oldukça heyecanlandırıyor."
 

330dmintasfor00

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
900
99
Ben bu oyunun bir çok kullanıcı hesabını hackledim e-posta ve şifreleri mevcut için de onaylı hesapta var 10K kadar, hiç sevmedim bu oyunu ama konun için teşekkür ederim :)
 

Loux

Moderatör
16 Ocak 2019
1,590
912
doktr1n
Gelmesi iyi olmuş PC'si kaldırmayan çok kişi vardı.Ellerinize sağlık hocam :)
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.