Oyun Valorant sesli sohbet sesi gelmiyor?

Aspiirin

Üye
17 Ocak 2021
85
0
Dostlar valorantta takım sesli sohbetinde konuşulan şeyleri duyamıyorum tüm ayarları kontrol ettim herşey açık yönetici olarak çalıştırın diyorlardı çalıştırdım ama düzelmedi nedeni nedir nasıl çözebilirim?

BaYRaKal

Üye
23 Ağu 2019
188
51
1) İstemci ses ayarlarını doğru şekilde yapın.
2) Geri döngü testini onaylama.
3) Otomatik algılamadan bas-konuş seçeneğine geçiş.
4) Windows ayarlarınızı kontrol etme.
5) Vede en son olarak bu tür işlemlerle sorununuzu çözemezseniz Valorant desteğine başvurun.

İyi günler.. Kolay gelsin...

ωσитαѕ

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
3,874
4
483
6
Öncelikle oyununuzun ses ayarlarının doğru şekilde olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor. Çünkü bu ayar olmadan sesli sohbet düzgün çalışmıyor.

İlk önce oyununuzu başlatın ve ardından ekranın sol üst köşesinde bir “Dişli veya Çark” simgesi göreceksiniz. Simgenin üzerine tıklayın.

Daha sonra Ayarlar’a tıklayın.

Ardından, Sesli Sohbet bölümünden, Ses’i seçin.

Çıkış Cihazını ve Giriş Cihazını ”Varsayılan Sistem Cihazı” olarak ayarlayın.

Hala çalışmıyorsa, kullanmak istediğiniz cihazı seçmeniz gerekiyor.

Gelen Ses ve Mikrofon Ses düzeyinizi en az yüzde 50 olarak ayarlayın.

Ayrıca, Grup Sesli Sohbetinin ve Takım Sesli Sohbetinin açık olup olmadığını kontrol etmeyi unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak, eğer yukarıdaki işlemler sonucu oyun içerisinde bir süre konuşup, ardından ses gidiyorsa, sesli sohbeti kapatıp tekrardan açabilirsiniz. Bazen oyun içerisinde mikrofon veya ses cihazından kaynaklı sorunlar olabiliyor. Bunların önüne geçmek için ayarların doğru şekilde yapıldığından emin olun. kaynak

Wixstra

Katılımcı Üye
10 Mar 2021
311
3
183
Google
Oyunun Ses ayarların düzgün olduguna emin ol
kulaklık ya bozuk yada, Mikrofon özelliği yoktur
Ses Ayarlarını kurcaladıysan varsayılan ayarlara dönmeyi dene

iyi formlar

Chapo Bey

Üye
27 Kas 2020
52
0
KERKÜK
Sadece oynadıgınız oyunda ses gelmiyorsa oyun içi ses ayarlarınızı düzenleyin.Genel olarak ses alamıyorsanız denetim masası<donanım ses<ses<kayıttan yürüt bölümünden hoparlör kaynağınızı göreceksiniz.kaynağınızın hemen yanında çizgiler gelen sese göre artış ve azalış gösterecektir bunlar olmuyorsa ses kaynağınızın kablosunu başka girişe takmayı deneyin gene olmuyorsa değiştirmenizi öneririm.

İyi forumlar..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.