Vatana Faydalı Bir Hacker Olmak İstiyorum...

EkremBalanur

Yeni üye
19 Ağu 2017
27
0
Başlıktanda anlayacağınız üzere vatana hayırlı bir hacker olmak istiyorum. Fakat nereden başlayacağımı cidden bilmiyorum. 2 tane programlama dilini kısmen biliyorum fakat bu dilleri nasıl nerede hangi programlarda kullanırım bilmiyorum. Kullanacak programda bulamıyorum. Bana yardım edin lütfen. Bu konuda hevesli ve ciddiyim.

Muhammet Keskin

Yeni üye
20 Ağu 2017
21
0
Yaşım 15,Html & Css Ve C# dillerini az çok olsada biliyorum.

Html & Css le başla,c++,c# gibi devam et.internette bunlar hakkında çok rahat bilgiler edinebilirsin.
Youtube'de Yakın Kampüsü izlemeni öneririm.

gemin11

Katılımcı Üye
5 Nis 2016
720
28
Başlıktanda anlayacağınız üzere vatana hayırlı bir hacker olmak istiyorum. Fakat nereden başlayacağımı cidden bilmiyorum. 2 tane programlama dilini kısmen biliyorum fakat bu dilleri nasıl nerede hangi programlarda kullanırım bilmiyorum. Kullanacak programda bulamıyorum. Bana yardım edin lütfen. Bu konuda hevesli ve ciddiyim.

bende senin gibi hevesli ve istekliyim hiçbir dili bilmiyorum yaşım 16 biyerden başlamalıyım ama nerden ve hangi kanalı izlemeliyim?

HACKERTHY

Yeni üye
19 Ağu 2017
20
0
Web
Arkadaşlar önemli olan 50-60 tane dil bilmek değildir. Önemli olan tek bir dile yoğunlaşmak ve kendini o dilde geliştirmektir.
Benim tavsiyem c# eğer weble uğraşacaksan php-js bilmen yeterli.

JonnieBrofer

Uzman üye
4 Ocak 2016
1,434
3
Dostum abartmayın fazla , bir siteye brute ile index basmak için yok java dır yok c++ dır bilmeye gerek yok , kavramları öğren ilk önce , daha sonra diller ile kendin programlamaya başlarsın . ilk hackimi yaparken 10 yaşındaydım ve daha "programa dili " nedir bilmiyordum .

caga75

Üye
19 Ağu 2017
73
0
Kendimden örnek vermek gerekirse ben ilk program diline yaklaşık
2 ay önce kadar başlamıştım tabii başlamadan önce benimde hangi program dili beni
hem daha çok geliştirir ve en çok yol katettirir diye düşünüyordum 1 hafta kadar
çoğu program dilinin amaçlarını ve zorluk derecelerini öğrenmeye çalıştım. Bunun yanında
bu işi yapan kişilerlede konuştukdan sonra verdiğim karar Java program
diline başlamak idi. Ama şöyle bir sorun vardı ki benim Java için bilgi kaynağım
ne olmalıydı bir çok youtuber ın Java için verdiği dersler vardı ama çoğu bu tarz videoları
çeken kişiler java üstünde büyük ölçüde ilerledikleri için dersleri
de kendi seviyesinde anlatıyorlardı. sonrasında başka bir program dili üzerinde
kendini geliştiren bi arkadaşım bir kanalın Java dersleri verdiğini hemde güzel
ve ayrıntılı anlattığını söyledi bende o adamı 2 aydır sıkı takip ediyorum.
"Emin olun Java kolay bir dil." ama bize bir şeyleri zor hissttiren insanların yorumlarının bizim fikirlerimizi sınırlamasıdır. Söyleyeceğim kanalın Java derslerini izlerseniz. Ve de
isteğinize bağlı olarak konuları pekiştirmek amaçlı yardımcı bir java kitabı satın alabilirsiniz öğrendiklerinizi unutmamak içinde küçük bir deftere not ederseniz Java Üzerinde Büyük ölçüde Kendinizi Geliştirebilirsiniz.

Bahsettiğim Youtube Kanalı: sina5an
Ders Listesinin adı: Sıfırdan Java(eskiden yeniye)

Not: Bahsettiğim youtube kanalıyla hiçbir alakam yoktur ve
bu youtube kanalının ismini sadece sizlere yardımcı olmak için veriyorum.
Sizlere yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. :)

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Vatana faydalı bir hacker olmak yerine Vatan için ar-ge ye önem ver, ülkemizde binlerce kurum var onların işini kolaylaştırmak için güvenilir program kodlarsan işte o zaman Vatana faydan olur

Lonelyman58

Uzman üye
30 Tem 2017
1,003
0
Sivas
kardeş ne yazıkki hacker kolay değil hacker olmak istiorum diyince hacker olunmuyor bende vatana faydalı bir hacker olmak isterim ama ne yazikki ddos la indexle hackerlik olunmuor ama bu konularla ilgili araştırma yapabilirsin iyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.