Vatanına sahip çık/

RAUN

Efsane Grafiker
19 Haz 2011
6,697
113
Reykjavik

Merhaba arkadaşlar artık bazı şeylere dur demenin vakti geldiğini düşünüyorum çünkü bazı olayları ben şahsen yediremiyorum, dağdan gelen 2-3 tane kendini bilmez şerefsizlerin bu ülkede barınmasını, barındırılmasına hazmedemiyorum.Açıkcası bu birazda iktidarın suçu konuyu ne kadar çok siyasete çekmek istemesem bile kendi kendine gidiyor konuyu açmamın sebebide siyaset değil merak etmeyin ama artık herkes bilinçlensin istiyorum herkesin aklında atasını dedesini ecdadının bilincini yerleştirmesini istiyorum ufacık beyinleriyle Atatürk ve Osmanlı devletini ayırıp kimisi Osmanlı torunuyuz diyip kimisi Atatürk askeriyiz demesin biz biriz Mustafa Kemal Paşam zaten Osmanlı devleti askeridir bunu herkes biliyor e o zaman neyi inkar ediyoruz ? Atatürkçü Osmanlı düşünürleriyiz demek yerine neden sağcı solcu şucu bucu diyoruz neden biz TÜRK'üz demek yerine onu bunu diyoruz ? Zor mu geliyor demek anlayamıyorum...Ey gençlik 18 yaşındayım bugüne kadar ne bir okulda istiklal marşında ne bir andımızda (ilk okuldayken) bir kere olsun saygısızlık etmedim sokakta olsun törende olsun orda burda olsun sizde etmeyin benden yaşça büyük abilerimde var burda bu vatan millet nasıl kazanıldı herkes çok iyi biliyor ama işte asıl sorun ne biliyor musunuz ? Bize nasıl kazanıldığını unutturmak kendimizi unutturrmak eğer biz 7 cihana hükmetmişsek bu sadece akıllı padişahlarımız vsvs sebeplerinden değildir bu İSLAM diniyle birleşmiş bir devlet olmamızdır.Dinimiz ile ülkemizi yönetmemizdir , Türkler eğer İslamdan uzaklaşırsa gücünü kaybeder biz gücümüzü dinimizden alırız, bunun tarihte bir çok örneğide vardır kimse laga luga yapmasın.Efendiler böyle birbirimizi yemeye devam ettiğimiz sürece ülke benliğimiz kaybolacaktır bilginiz olsun, Türkiye cumhuriyeti diye bir şey kalmayacaktır bilginiz olsun ve tüm bunlar yaşandığında ve çok geç olduğunda artık hiçbir şeyin önemi kalmayacaktır bizler esir altında yaşayamaz bir ırk iken artık esir altında yaşamaya başlarız söyliyim bakın bir dünyaya nerde Türk nerde İslam nerde Müslüman olan varsa o ülkelerde bölgelerde savaş/katliam var her zaman geride kalmamız için bir mücadele veriliyor hiçbir zaman gelişmememiz için bir mücadele veriliyor artık çok uzatmak istemiyorum ama NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE! cümlesiyle yaşamanızı istiyorum ve diliyorum.

BENLİĞİMİZDEN UZAKLAŞMAYA DEVAM ETTİKÇE OLACAK OLAN SONUÇ :

AMA BENLİĞİMİZDEN KOPMAYIP DAHA DA FAZLA KİLİTLENİRSEK OLACAK OLAN :

Saygılarımla, NE MUTLU RK'ÜM DİYENE !

Nexters

Üye
28 May 2014
117
0
Biz göremesekte Oluyor bile :) Dağdan inen adam milletvekili ve cumburbaşkanlığına aday koyuyorsa çoktan gitmiştir ülke :D diyarbakırda bir teröristin heykeli bile dikilmişti sonradan yıktılar ama onu oraya koydular yani

RAUN

Efsane Grafiker
19 Haz 2011
6,697
113
Reykjavik
Biz göremesekte Oluyor bile :) Dağdan inen adam milletvekili ve cumburbaşkanlığına aday koyuyorsa çoktan gitmiştir ülke :D diyarbakırda bir teröristin heykeli bile dikilmişti sonradan yıktılar ama onu oraya koydular yani

kesinlikle kardeşim şimdi bir tane itin yıkılacak yok yıkılırsa bütün her yeri yıkarız mıkarız demişler beklemedeyiz valla :)

17 Tem 2012
146
0
anlamlı bır konu kardesım yuregıne saglık kımlerın yanımızda oldugunu bu sayede gormus oluyoruz ALLAH razı olsun (hepınızden)

Black-Thund€r

Katılımcı Üye
25 Haz 2013
997
0
eline koluna ağzına aklına düşüncene parmaklarına sağlık valahi doğru söylüyorsun bende aynı görüşteyim

RAUN

Efsane Grafiker
19 Haz 2011
6,697
113
Reykjavik
Osmanlı askeri olan biri osmanlıyı yaşatırdı :)

Merak etme aslan, Eğer Atatürk ve yanında savaşan askerlerimiz olmasaydı şuanda nickin BY_XTR yerine gerçek adına BY_XTR olabilirdi...Ayrıca o ufacık aklınla Atatürk'e laf sokmaya çalışma sevmiyorsan saygı duy ;) Osmanlıyı yaşatırdı demişsin madem o yaşatmadı sen şuanda kendi kendine yaşamaya çalış bakalım :) Ve ayrıca senin gibi Sağcı Solcu ayrımcılığı yaptığı sürece biz böyle bölünmeye devam edeceğiz... Yazık valla üzülüyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.