vavi.co 1000 Gösterim 5 Dolar // Yeni Sistem Link Kısaltarak Kazan

XKeN

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
597
0
Alakası bile yok link tl 5k tıklama var 21 tl aldım.

Link TL nin mantığı çok sağlam 1 gösterim 0.015 geliyor bunu zaten 1 kişi linkinize girince anlıyorsunuz ama link tl nin şöle bir yanı da var bir kişi senin linklerinden birine girdi bida girerse bunu saymaz seninkide böle bir şey olsa gerek şahsen ben 120 tıklamaya 1.25 civarı bir gelir almıştım

hackerabi123

Katılımcı Üye
28 Haz 2015
978
0
İzmir.php
Link TL nin mantığı çok sağlam 1 gösterim 0.015 geliyor bunu zaten 1 kişi linkinize girince anlıyorsunuz ama link tl nin şöle bir yanı da var bir kişi senin linklerinden birine girdi bida girerse bunu saymaz seninkide böle bir şey olsa gerek şahsen ben 120 tıklamaya 1.25 civarı bir gelir almıştım

Başka Bir Kişi 1 Lira Bile Alabilir Bazen Sayımlar Yanlış Oluyor.

KroMagNetUs

Katılımcı Üye
3 Nis 2016
253
0
İnternetten para kazanmayı bırakında İş bulup Alnınızın teriyle kazanmaya başlayın :)

BloodOFCannon

Uzman üye
30 Tem 2016
1,033
1
Nereye?
Ben te oldugunu düşünüyorum çünkü sitenin isminin yanına /promo yazarsanız yayıncılar için bölümüne gelirseniz aşşağıda orda hazır script oldugu anlaşılıyor.

mkk19

Üye
17 Ocak 2016
55
0
Kayıt olamıyorum denedim e posta ma onayalma kodu felan gelmedi olmuyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.