VB Login PANELİ YARDIM ???

4 Nis 2013
200
0
İstanbul
Bir sorum VAR;
ben keylogger'a Logen yapacağım fakat if veya case komutlarıyla deyil bir host alırım veri tabanı kurarım bu veritabanına Üye olanlar programa giriş yapsın yani program internet üzerinden veritabanına bağlanıp girişadını ve şifresini kontrol etsin doğruysa giriş yapsın yanlışssa giriş yapmasın ve birde kayıt olabilsin... veri tabanı oluştruma işini biliyorum acceste deyil web'de hostumda var orda oluştururum ama programı nasıl bağlarım php kodları ile olurmu olmassa bağlantı kodlarını nereye ekleyeceğimi açıklayarak kodları bilen varmı...
aynı hakops 9 gibi ondada login girişi varya mesela onun gibi. yardımlarınızı bekliyorum.

21 Ara 2013
132
0
LocalHost
Şu mantıkla ilerliyebilirsin.
Hostunda bir dosya olur adı "uye-kontrol-et.php"
bu dosyaya gelen "uye" ve "sifre" GET komutlarını databasede kontrol ettir.
Mesela

$kullaniciadi = $_GET['uye'];
$Sifre = $_GET[sifre'];
$sql = mysql_query("select * from uyetablosu where kul='$kullaniciadi' and sifre='$Sifre'");
$kayitlar = mysql_num_rows($sql);
if ($kayitlar > 0) {
echo "giriş başarılı";
}else{
echo "giriş başarısız";
}

kullanımıda şu şekil olur uye-kontrol-et.php?uye=scorpion2763&sifre=123456

programda da bunu istedigin gibi kullanırsın.

hackerkinger

Katılımcı Üye
3 Tem 2012
668
0
Ankara
Yardım Merkezine Açmalıydın 1
2-3 Konu Açmana Gerek Yok 2
Şöyle Diyim. Webden Anlamam. Webde Her Şey Hazırsa Şöyle Yapabilirsin. Yada Araştırırsan Belki Çıkar.
Giriş Şöyle : 2 Textbox 1 Buton 1.Text ID 2. Text Şifre Olacak. Buttonun Koduna webbrowser1 deki siteni açtıracaksın. oradan girişteki id textine aktaracaksın 1.textboxtakini. aynı şey şifre içinde geçerli.

Kayıt olma da şöyle 3 textbox. 1. si id 2. si şifre 3.sü email. aynı şekilde bunları da kayıt olmadaki textboxa bağlayacaksın.

Daha Sonrasını If Komutuyla Yapabilirsin. Yada Databasesine Bağlayıp Kullanıcı Varsa Yaptırabilirsin. If İle Örnek Olarak Şöyle Diyim. www.siten.com/loginok.php ye giderse aç www.siten.com/loginoff.php ye giderse kapat

If webbrowser1.navigate = "www.siten.com/loginok.php" then
Form2.show
end if

If webbrowser1.navigate = "www.siten.com/loginoff.php" then
msgbox "üye olun"
end if

Gibisinden Basit Bi Örnek Olsun. Kodlar Yok Elimde.
Edit: If Komutuyla Yaparsan Örnekteki Gibi Cracklenebilinir Program. Databaseye Bağlaman Lazım. Şifrelemen Lazım Ama Yoksa DB ye Ulaşıp Yine Crack Yersin.

4 Nis 2013
200
0
İstanbul
Yardım Merkezine Açmalıydın 1
2-3 Konu Açmana Gerek Yok 2
Şöyle Diyim. Webden Anlamam. Webde Her Şey Hazırsa Şöyle Yapabilirsin. Yada Araştırırsan Belki Çıkar.
Giriş Şöyle : 2 Textbox 1 Buton 1.Text ID 2. Text Şifre Olacak. Buttonun Koduna webbrowser1 deki siteni açtıracaksın. oradan girişteki id textine aktaracaksın 1.textboxtakini. aynı şey şifre içinde geçerli.

Kayıt olma da şöyle 3 textbox. 1. si id 2. si şifre 3.sü email. aynı şekilde bunları da kayıt olmadaki textboxa bağlayacaksın.

Daha Sonrasını If Komutuyla Yapabilirsin. Yada Databasesine Bağlayıp Kullanıcı Varsa Yaptırabilirsin. If İle Örnek Olarak Şöyle Diyim. www.siten.com/loginok.php ye giderse aç www.siten.com/loginoff.php ye giderse kapat

If webbrowser1.navigate = "www.siten.com/loginok.php" then
Form2.show
end if

If webbrowser1.navigate = "www.siten.com/loginoff.php" then
msgbox "üye olun"
end if

Gibisinden Basit Bi Örnek Olsun. Kodlar Yok Elimde.
Edit: If Komutuyla Yaparsan Örnekteki Gibi Cracklenebilinir Program. Databaseye Bağlaman Lazım. Şifrelemen Lazım Ama Yoksa DB ye Ulaşıp Yine Crack Yersin.

Şu mantıkla ilerliyebilirsin.
Hostunda bir dosya olur adı "uye-kontrol-et.php"
bu dosyaya gelen "uye" ve "sifre" GET komutlarını databasede kontrol ettir.
Mesela

$kullaniciadi = $_GET['uye'];
$Sifre = $_GET[sifre'];
$sql = mysql_query("select * from uyetablosu where kul='$kullaniciadi' and sifre='$Sifre'");
$kayitlar = mysql_num_rows($sql);
if ($kayitlar > 0) {
echo "giriş başarılı";
}else{
echo "giriş başarısız";
}

kullanımıda şu şekil olur uye-kontrol-et.php?uye=scorpion2763&sifre=123456

programda da bunu istedigin gibi kullanırsın.

Yardımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.