Vb.net bağlı olduğumuz wifinin sifresini öğrenme

Whisber

Kıdemli Üye
13 Nis 2014
3,694
1
Beyler merhaba. Ben bi proje üzerinde çalışıyorum ve wifi şifresini texboxa yazdırmayi nasıl yapabilirim elinde kod olan yardımci olabilirmi ?

Sen direk kodu istiyorsun ? Gogılda aratmadan buraya yazmanı pek onermem. Cunku şak diye cıkıyor gogıla yazınca.

Ek olarak , bir proje üzerinde calısıyorsan ki proje bu ise projeye daha başlamamış , projenin tek işlevinide bu platformdan istiyorsun , Yanlıs mıyım ?

Ek olarak 2 , Böyle ibir kod daha once gormedim ya da rastlamadım. Mümkün olabileceginden emin değilim.

Mettleshade

Katılımcı Üye
24 Nis 2015
628
0
TürkHackTeam
Sen direk kodu istiyorsun ? Gogılda aratmadan buraya yazmanı pek onermem. Cunku şak diye cıkıyor gogıla yazınca.

Ek olarak , bir proje üzerinde calısıyorsan ki proje bu ise projeye daha başlamamış , projenin tek işlevinide bu platformdan istiyorsun , Yanlıs mıyım ?

Ek olarak 2 , Böyle ibir kod daha once gormedim ya da rastlamadım. Mümkün olabileceginden emin değilim.

Amaç sadece bu değil aslında daha farklı şeyler yaptıktan sonra yorumunuzu merakla bekliyorum :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.