Vb.net Class çekme

akabedesing

Katılımcı Üye
17 Eyl 2012
848
0
İstanbul
arkadaşlar merhaba ben webbrowserdan veri çekmek istiyorum class etiketini çektim ama classin içinde <ul> etikeri olduğu için almak istediğin dosyanın daha farklsını alıyor.

<div class="classifiedDetailTitle">
<h1> 3+1 Satılık Daire</h1>
<ul class="classifiedEvents ">
<li class="add-to-favorites last">
<a href="#" rel="nofollow" class="classifiedAddFavorite trackClick trackId_favorite ">
Favorilerime Ekle</a>
<a href="#" rel="nofollow" class="classifiedRemoveFavorite trackClick trackId_favorite disable">
Favorilerimden Çıkar</a>

Kodda gösterdim gibi class çekince altraki favori ekle vb şeyleride çekiyor ben burda sadece < <h1> 3 + 1 Satılık daire olan kısmı çekmek istiyorum.

Kullandığım kod bu

Dim bilgi2 As HtmlElementCollection = WebBrowser1.********.All

For Each element As HtmlElement In bilgi2
If element.GetAttribute("classname").Contains("classifiedDetailTitle") Then
TextBox1.Text = element.InnerText
End If
Next

Yardımlarınızı bekliyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.