Vb.net dili hk

HACKSK

Uzman üye
16 Ocak 2016
1,112
0
~keylogger~
Arkadaş öncelikle hayırlı Ramazanlar.

Benim amacım vb.net dilinde mesela bir programa yaptım ve kullanıcı programı yani exe yi açtığında eğer aynı program açiksa yeni bir exe açmasın yani aynı programı sadece bir defa tek açsın bunun kodları veya yöntemi varsa soylermisiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

TheHEROZ

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
331
0
ice world
1 kere açmasını Istıyorsan Tımer ıntrval Kullan Mesela vb6 da yazmıstım ben bunu
timer1.ınterval=1
If timer1.ınterval=1 Then

'yaılacak Islemler
End If
End Sub

Bu 1 kere yapmanı Sağlar vb net tam bılmıyorum

3 Haz 2017
95
0
amacın farklı bi forum açmamak mı

amacın farklı bi forum açmamak mı
Eyer Öyle İse Bak Şöyle Yapmalısın 2 tane Buttondan örnek vericem
2 tane butonu üst üste koydun diyelim button1 i öne getir button2 yi arkaya gönder
sonra button1 e çift tıklayıp şunu yaz
Button2.Show
Me.Hide
Anlamı:
Button2 yi öne getir göster
Beni yani button1 i gizle

Moderatör tarafında düzenlendi:

Redmama

Uzman üye
24 Haz 2016
1,624
2
OLREMA.png

Make Single instance application kutucuğuna tıkla.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.