Vb.net | İnternetten Forma Güvenlik Resmi Çekme

mrlivorA

Üye
8 Nis 2013
218
0
27
İstanbul
Mrb Arkadaşlar Ben Bedava Sms Programı Yapıyorumda Galiba Herşeyi Doğru Yaptım [Bilmiyom:mml] Ama Şuan Tek Resmi Forumda Göstermek Kaldı Diğerlerine Yaptıgım Gibi Şöyle Yazdım Olmadı.Gülmeyin Bana Yeniyim Bu İşlerde :)

Dim resim As HtmlElement = WebBrowser1.D ocument.GetElementById("captcha")

Lütfen Yardım Edin :)

CETQ

Uzman üye
28 Şub 2011
1,297
0
browserın ******** complete olayına koy kodu

Private Sub web_********Completed(sender As Object, e As WebBrowser********CompletedEventArgs) Handles web.********Completed
On Error Resume Next
Dim Nesne As Object
Nesne = web.D0cument.DomD0cument.body.createControlRange()
Nesne.Add(web.********.Images(2).DomElement)
Nesne.execCommand("Copy")
PictureBox1.Image = My.Computer.Clipboard.GetImage()

End Sub

kırmızı 2 sitedeki resmin sırası bunu değiştirerek resmi bulursun

webresim.jpg

mrlivorA

Üye
8 Nis 2013
218
0
27
İstanbul
İnternette Böyle Bi Kod Buldum SARI Yer Hata Veriyor
Dim Nesne As Object
Nesne = WebBrowser1.D ocument.DomD ocument.body.createControlRange()
Nesne.Add(WebBrowser1.D ocument.Images(2).DomElement)
Nesne.execCommand("Copy")
captcha.Image = My.Computer.Clipboard.GetImage()
Hata Error 1 Name 'captcha' is not declared. C:\********s and Settings\Administrator\Belgelerim\Visual Studio 2008\Projects\WindowsApplication2\WindowsApplication2\Form1.vb 22 9 WindowsApplication2

Buyuk İhtimal Benım PC'den Resım Almaya Çalışıyor Simdi Bunu Sitedeki Güvenlik Koduna Nasıl Aktarcam ?

mrlivorA

Üye
8 Nis 2013
218
0
27
İstanbul
Tmm Yaptım Ama Resim Gelmiyor :D PictureBox1 Yazmıştım Değiştirdim Captcha Yazdım Gene Olmadı :D

Private Sub WebBrowser1_Docum'entCompleted(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.Windows.Forms.WebBrowserDocu'mentCompletedEventArgs) Handles WebBrowser1.Docum'entCompleted
On Error Resume Next
Dim captcha As Object
captcha = WebBrowser1.Doc'ument.Dom********.body.createControlRange()
captcha.Add(WebBrowser1.Doc'ument.Images(1).DomElement)
captcha.execCommand("Copy")
captcha.Image = My.Computer.Clipboard.GetImage()

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.