VB.NET SPEED HACK YAPIMI ( Lütfen Yardım Edin)

elleya081

Yeni üye
1 Eyl 2008
36
0
Arkadaşlar bildiğiniz gibi Cheat Engine de Speed Hack bölümü var ben bunu vb.net de nasıl yapıcam yani bi checkbox olucak o checkbox aktif olunca program 2x hızlancak ? Ne yapmam gerekiyosa yaparım lütfen yardım edin ! ?

By.Aron

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
913
0
Seul-Korea
wolfteamda nasıl hile yapılır onu araştıra araştıra 100 yaşıma girdim bilen özelden ulaşa bilirmi

VB.NET VB 2008 VB6

DİLLERİ BİLİYORUM SADECE WOLFTA KODLARI BİLMİOYRUM :)

elleya081

Yeni üye
1 Eyl 2008
36
0
:D kardeş wolfteam da hile kodlamada zaten krallardan biriyim benim ihtiyacım olan tek şey speedhack kolay birşey writeprocessmemory ile yapılıyor öğretrebilirim tüm online oyunlarda hile yapabilirim lakin speehack olmalı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.