VB.NET Üzerine Gelince Olayı YARDIM!

ProLogger

Yeni üye
31 Ağu 2014
28
0
İstanbul
Merhabalar Sevgili Dostlarım Bu gün Bir Projeye Başladım Metin2 Oyunu için Hazırlayacağım Launcher Sistemi Şimdi Öncelikle Yardım istediğim konuyu sizlere bildireyim ben şimdi Windows 8 Metro Tarzı bir sistem istiyorum butonun üstüne gelince resim gitsin istiyorum butonun üstünden çıkınca ise resim geri gelsin istiyorum sanırın Hakops Logger 13'de Bu Sistem Tarzı Bir şey kullanmış Aynı Tema Butonlarını Kullanıyorum ama O Tarz Bir Akış Sağlayamadım Yani Butonun Üstüne Gelince Resim Gidiyor ama Üstünde 0.4 Saniye Civarı Beklemem Gerekiyor Resimin Üstüne Gelince ise Basılı Tutmasam Resim Kaybolmuyor.Yani Bi Garip sistem Hover Sistemine Visible Kullandım Enabled kullandım ama yine aynı yine aynı bu işe bir çözüm bulabilecek bir kişi varsa yanıt olarak bildirebilirse memnun kalırım bu arada resimle butonu aynı mousehover ve mouseleave'de kullanıyorum inşallah ondan değildir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.