Vb.net -Vb6 Crpyter Yapımları Hakkında.!

ShuJaira

Kıdemli Üye
26 Tem 2010
4,960
17
N-map
Arkadaşlar merhaba ;

Crpyter yapımı , Undetected , 2018 source kodları , runpeler, rc4 gneratörler , proje şifreleyeciler
ud - fud yöntemleri

Bunlar hakkında yeni dökümanlara ihtiyacım var. Forumumuzdakiler ölü halde 2013 - 2010 dan kalma makaleler var bütün kodlar programlar patlak haliyle. bilgilerinizi videolu anlatımları elinizeki dökümanlara ihtiyacım var Sadece Yeni yöntemler. Dış türk forumlarında araştırdım kimse haliyle paylaşmıyor. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

ALcatraz'

Kıdemli Üye
30 May 2013
4,338
4
İstanbul
Arkadaşlar merhaba ;

Crpyter yapımı , Undetected , 2018 source kodları , runpeler, rc4 gneratörler , proje şifreleyeciler
ud - fud yöntemleri

Bunlar hakkında yeni dökümanlara ihtiyacım var. Forumumuzdakiler ölü halde 2013 - 2010 dan kalma makaleler var bütün kodlar programlar patlak haliyle. bilgilerinizi videolu anlatımları elinizeki dökümanlara ihtiyacım var Sadece Yeni yöntemler. Dış türk forumlarında araştırdım kimse haliyle paylaşmıyor. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Sizinde belirttiğiniz gibi vb6 (Visual Basic 2006) 12 senenin öncesinden kalmış bir dil bununla ilgili yeni teknik makaleleri bulmaniz haliyle zor, spesifik derecede takıntılı bireyler harici.

Vb.net konusuna gelirsek " Vb.net Crypter Tutorials " olarak arattığınız da 2015, 2017'den kalan videoları bulabilirsiniz, source code'lar ile birlikte.

ShuJaira

Kıdemli Üye
26 Tem 2010
4,960
17
N-map
Sizinde belirttiğiniz gibi vb6 (Visual Basic 2006) 12 senenin öncesinden kalmış bir dil bununla ilgili yeni teknik makaleleri bulmaniz haliyle zor, spesifik derecede takıntılı bireyler harici.

Vb.net konusuna gelirsek " Vb.net Crypter Tutorials " olarak arattığınız da 2015, 2017'den kalan videoları bulabilirsiniz, source code'lar ile birlikte.

İnan google üzerinde ; harikalar yaratarak aramalarımı gerçekleştirdim :) intitle , intext , .com,.net
aynı şekilde video siteleri üzerinde aramaları yaptım fakat çoğu kullanıcı kodları paylaşmamış veya yapım aşamasını 50 saniyelik 9 dakikalık videolar oda yaptıgı crrypterın videosunu çekiyor anti analizi bir nevi benim ihtiyacım olan vb.net generatorleri

ALcatraz'

Kıdemli Üye
30 May 2013
4,338
4
İstanbul
İnan google üzerinde ; harikalar yaratarak aramalarımı gerçekleştirdim :) intitle , intext , .com,.net
aynı şekilde video siteleri üzerinde aramaları yaptım fakat çoğu kullanıcı kodları paylaşmamış veya yapım aşamasını 50 saniyelik 9 dakikalık videolar oda yaptıgı crrypterın videosunu çekiyor anti analizi bir nevi benim ihtiyacım olan vb.net generatorleri

Vb.net olması zorunlu mu?

ALcatraz'

Kıdemli Üye
30 May 2013
4,338
4
İstanbul

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.