VB programlama için konu anlatımı

muammak12

Üye
25 May 2013
142
0
Çanakkale
Arkadaşlar ben visual basic öğrenmeye çalışıyorum ama pdflerle zor oluyor. Bende adam akıllı videolar paylaşan bir yer aradım ama 1-2 video paylaşıp devamını getirmiyorlar bazı yerlerde de darmadağınık bir şekilde videoları paylaşıyorlar. Bana düzgün video konu anlatımı olan bir yer önerebilir misiniz? :RpS_bored:

GrayHatHacker

Uzman üye
25 Eki 2014
1,851
0
Cehennem
Arkadaşlar ben visual basic öğrenmeye çalışıyorum ama pdflerle zor oluyor. Bende adam akıllı videolar paylaşan bir yer aradım ama 1-2 video paylaşıp devamını getirmiyorlar bazı yerlerde de darmadağınık bir şekilde videoları paylaşıyorlar. Bana düzgün video konu anlatımı olan bir yer önerebilir misiniz? :RpS_bored:

Ben kimsenin videoları izleyip hepsini aklında tutup güzel bir yazılım/oyun çıkarabileceğine inanmıyorum.
Sana tavsiyem ne geliştireceksen ona başla.Bir yerde takıldığında da takıldığın yer hakkında araştırma yap.
Mesela diyelim yazıya link eklemeyi bilmiyorsun ama programa eklemen gerekiyor.
İnternette bunu arat ve öğrenip programına ekle.Mark zuckerberg'de böyle yapıyormuş küçükken.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.