Vb6 acil yardım :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burak9201

Yeni üye
25 Şub 2012
46
0
Öncelikle Selamın Aleyküm THT ailesi .
Ben 2-3 gündür pc'me VB 6'yı yüklemeye çalışıyorum ama ne yaptıysam ne ettiysem bir türlü başaradım .Uyumluluk hatası alıyorum .THT'dede ve farklı sitelerde verilen çözüm yollarında yazanları tek tek uyguladım ama nafile :( XP SP3 yaptım SP2 yaptım yönetici olarak çalıştırdım uyumluluğun altındaki tikleri tıkladım ,hiçbirinden sonuç alamadım .Aldığım hatanın bi fotosunu ekliyorum

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

işletim sistemim : windows 7 64bit

LoveMilitant

Katılımcı Üye
4 Ocak 2012
890
0
31
İçel
Hacı şu anda cafeden yazıyyorum malesef arşivim evde eğer konumu8 açmazlarsa 1-2 güne tekrar konu açmayı düşünüyorum en geç haftaya kesin paylaşırım fakat senin acelen varsa söyle yönetici arkdaşa geri açsınlar konumu :D

Yengeç

Üye
28 Eyl 2006
57
0
Öncelikle Merhaba Burak9201 Bende Windows7 64 Bit Kullanıcısıyım Evet Visual Studio 6 Windows 7 ile Uyumlu Degil Öncelikle Su Yolu İzlersen Sorunun Kalmayacaktır Visual Basic 6 Programının Özellikler Sekmesine Geliniz Ordan Uyumluluk Sekmesine Tıklayınız Tüm Kullanıcıların Ayarlarını Degistir Butonuna Tıklayınız Bu Programın Calıstırılacagı Uyumluluk Modu Olarak XP Service Pack 3 İsaretleyin Altından Görsel Temaları Devre Dısı Bırak Tıklayın Altından Masaustu olusturmayı Devre Dısı Bırak Altından Yüksek Dpi Ayarlarından İsaretleyin ve En Altta Bu Programı Yönetici Olarak Çalıştıra Tıklayın Uygula Tamam Diyin Aynı Hatayla Tekrar Karsılasırsanız Hata Mesajının Sol Altında Bu Kutuyu Bir DAha Gösterme ye Tıklayıp Programı Calıstıra Tıklayın Olmazsa Tekrar Yazınız Baska Bir Yol İzleyelim Sonucu Yazarsanız Teşekkur Ederim İyi Gunler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.