VB6 Crypter Source Arşiv |Komega|

Komega

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2013
9,706
6
Dünydn .s
VB6 Crypter Source Arşiv | Komega

Evet Arkadaşlar Bu Konu Altında Arşivimdeki Tüm Sourceleri Paylaşacağım.Amacım İlgilinenen arkadaşlar varsa açar souceyi kurcalar bişeyler öğrenir :) Undetected ile uğraşan arkadaşlar ise bu konudan yararlana bilir :)

1- LUNA CRYPTER

ads%C4%B1z.JPG

TIKLA İNDİR

2 - GİO CRYPTER

gio+cyrpter+2013.png

TIKLA İNDİR

3 - DATOR CRYPTER

1.JPG

TIKLA İNDİR

4- RUNTİME CRYPTER

TIKLA İNDİR

Arkadaşlar istediğiniz bir source felan olursa konu altında belirtebilirsiniz.Bunlar En çok kullanılan sourcelerdendir.Diğer sourceleride bir dosya halinde paylaşacağım iyi forumlar :)

Son düzenleme:

ALcatraz'

Kıdemli Üye
30 May 2013
4,338
4
İstanbul
İyi günler :)

Tam olarak anlıyorum sizi crypter sourcesi olduğu için Undetected bölümünde paylaşıyorsunuz.
Ama Visual Basic programlama diline ait olduğu için konunun yeri Vb kategorisidir.

Burada sadece Fud/Ud Crypterlar , Undetected taktikleri ve Bağlantı Sorun Çözümleri paylaşılabilir. :)

İyi forumlar :)

Komega

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2013
9,706
6
Dünydn .s
İyi günler :)

Tam olarak anlıyorum sizi crypter sourcesi olduğu için Undetected bölümünde paylaşıyorsunuz.
Ama Visual Basic programlama diline ait olduğu için konunun yeri Vb kategorisidir.

Burada sadece Fud/Ud Crypterlar , Undetected taktikleri ve Bağlantı Sorun Çözümleri paylaşılabilir. :)

İyi forumlar :)

Hımm evet hakısınız.Bu bölümdeki yetkili arkadaşlara haber vereceğim :)

Eline saglık kardeşim :)

ewy kardeşim saol :)

ZeroCooll

Uzman üye
18 Mar 2015
1,099
1
Root@Temp
Evet Arkadaşlar Bu Konu Altında Arşivimdeki Tüm Sourceleri Paylaşacağım.Amacım İlgilinenen arkadaşlar varsa açar souceyi kurcalar bişeyler öğrenir :) Undetected ile uğraşan arkadaşlar ise bu konudan yararlana bilir :)

1- LUNA CRYPTER

ads%C4%B1z.JPG

TIKLA İNDİR

2 - GİO CRYPTER

gio+cyrpter+2013.png

TIKLA İNDİR

3 - DATOR CRYPTER

1.JPG

TIKLA İNDİR

4- RUNTİME CRYPTER

TIKLA İNDİR

Arkadaşlar istediğiniz bir source felan olursa konu altında belirtebilirsiniz.Bunlar En çok kullanılan sourcelerdendir.Diğer sourceleride bir dosya halinde paylaşacağım iyi forumlar :)
vala yemın ediyorum diyicek bişiy bulamadım o kodların yerıne benım kodları koyup denıcem ıns olur allah razı olsun kardeşimmm

skyrs96

Yeni üye
27 Haz 2015
1
0
bana güncel crypter lazım örneğin ikincisini indirdim nasıl kuracam yardımcı olurmusunuz

3516799

Yeni üye
7 Tem 2015
9
0
Ankara
Kardesım Emegıne Saglık Ellerıne SAglıkda . Bu Source nedır . Ne Ise yarar . Sıstemlerde Bı Ton CRYPTER var Ama bı boka yaramıyolar Acıklama yaparmısn .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.