VB6 İle Crypter Yapımı- Saf Kodlarla Anlatım / 'AnKeBuT

bydede58

Üye
6 Eyl 2006
68
0
'AnKeBuT hocam sizin videonuz ile crypter yaptım. Calıstıda, deneme amaclı hakoops loger serverini crypteledim, sonra cryptelenmiş serveri açmak istediğimde

Bu hatayı aldım, sizce server mi bozuldu yoksa win 10 da artık vb 6 işe yaramıyormu.

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
'AnKeBuT hocam sizin videonuz ile crypter yaptım. Calıstıda, deneme amaclı hakoops loger serverini crypteledim, sonra cryptelenmiş serveri açmak istediğimde

Bu hatayı aldım, sizce server mi bozuldu yoksa win 10 da artık vb 6 işe yaramıyormu.

Stub ve serverin saf hallerini ayrı ayrı çalıştır sorunun neden kaynaklandığını bulursun kardeşim.

bydede58

Üye
6 Eyl 2006
68
0
'AnKeBuT Hocam vb6 cliente bu hatayı alıyorum. Dune kadar yokken, bu gun kac defa denedi isem , bu hatayı aldım clienti kayıt ederken. Yanlıs ta yapmıyorum rc4 cagırma kodumda dogru.
Varmı bir fikriniz veya diğer arkadaslarda yardımcı olabilir.

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
'AnKeBuT Hocam vb6 cliente bu hatayı alıyorum. Dune kadar yokken, bu gun kac defa denedi isem , bu hatayı aldım clienti kayıt ederken. Yanlıs ta yapmıyorum rc4 cagırma kodumda dogru.
Varmı bir fikriniz veya diğer arkadaslarda yardımcı olabilir.

Function açık kalmış sanırım kodlara bi bak açık function vea sub varsa kapa kardeşim. Eksik yani

bydede58

Üye
6 Eyl 2006
68
0
'AnKeBuT hocam vb6 da crypter hazırlaken nodafyy nin submain ve rc4 generatorunu , sizin ise multi crypter ve runpe olusturucunuzu kombine ederek bir crypter olusturmaya calısıyorum. Stub da sıkıntı yok runpe 9 hatası alıorum calısıyor. Fakat clienti exe olarak kaydederken ya hata alıyorum, yada kayıt etsem bile, clienti acıp cryptolama yaptıgımda yanıt vermiyor deyip kapanıyor.
Function ve sublar kapalı acıkta birşey yok.
Cagırma kodları ve project properties ayarlarıda tamam.

Demek istediğim bu sekilde bir kombine ederek cryto olusturmak dogrumu. Sizin saf kodlarla hazırlarken sıkıntı yoktu.
Teşekkürler

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Çok saolun hocam problemi dediğiniz şekilde çözdüm.

Rica ederim kardeşim kolay gelsin

Eyw.

'AnKeBuT hocam vb6 da crypter hazırlaken nodafyy nin submain ve rc4 generatorunu , sizin ise multi crypter ve runpe olusturucunuzu kombine ederek bir crypter olusturmaya calısıyorum. Stub da sıkıntı yok runpe 9 hatası alıorum calısıyor. Fakat clienti exe olarak kaydederken ya hata alıyorum, yada kayıt etsem bile, clienti acıp cryptolama yaptıgımda yanıt vermiyor deyip kapanıyor.
Function ve sublar kapalı acıkta birşey yok.
Cagırma kodları ve project properties ayarlarıda tamam.

Demek istediğim bu sekilde bir kombine ederek cryto olusturmak dogrumu. Sizin saf kodlarla hazırlarken sıkıntı yoktu.
Teşekkürler

İstediğin gibi kombin yapabilirsin sıkıntı yok kardeşim. Clienti mümkün olduğunca sade ve anlaşılır şekilde kodlamaya özen göster. Client için herhangi bir undetected işlemi yapmana gerek olmadığı için düzenli olması senin avantajına olur. Yeni paylaştığım tool var istersen onu kullanabilirsin. Linki aşağıda...

http://www.turkhackteam.org/undetected/1470645-ankebut-source-generator-full-source.html

bydede58

Üye
6 Eyl 2006
68
0
Teşekürler hocam öneriler için çok saolun , deniyorum hemen tool lunuzu.

Son düzenleme:

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.