VB6-Mail Gönderme

RevengeN

Üye
1 Ocak 2015
95
0
Merhabalar.

Projemde bir kısımda Kullanıcı TEXTbox'larda doldurğu bilgileri Yolla butonuna basınca benim Hotmail'ime gelicek. Araştırdım nette fakat hepsindede "Başarıyla Yollanmıştır" gibi onaylama mesajları geliyor. Ama gmailime yada hotmailime posta gelmiyor. Bilgileride doğru doldurudm yerleştirdim. Bana kodlarını verebilirmisiniz?

RevengeN

Üye
1 Ocak 2015
95
0
Beyler aranızda mutlaka bileniniz var. Neden bildiğinizi paylaşmak istemiyorsunuz. Her konumda böyle oluyor yani. Bu forumda mı bir sıkıntı var. Altı üstü bir smtp adresi ve portu yahu. Bunuda forumun neredeyse yarısının bildiğine eminim. Her konudada olmazki yani.

@Güncel.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.