Vb6 Sorun acil Her Yoruma Teşekürler

63medet63

Katılımcı Üye
25 Tem 2012
707
0
Merhaba Arkadaşlar Ben Textbox Ekledim Ama İçinde Yazılınca Sola DOğru Gidiyor Ben Entere BAsınca SAtırı Atlatmayı NAsıl Eklerim

RedHour

Kıdemli Üye
22 Eki 2012
4,097
1
Sivas
sendkeys komutu ile yaparsın :)

ben söleyim sana

modul'e ekle

Public Declare Function GetAsyncKeyState Lib "user32" (ByVal vKey As Long) As Integer

Forma Timer ekle interval 100 timer'a bunu yaz

If GetAsyncKeyState(vbKeyHome) Then
& wbnewline 'yani yaptırmak istenilen işlem buraya
End If

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.