Vb'De Tuşa Y - Z Bastırma

wBeta

Üye
29 May 2013
80
0
Selamn alkeykm, ben şimdi visual basic'den bi program yapıyorum..

Bu programda herşey bitti, sadece opsiyonel olarak geri sayımla kapanması lazım derin detaylı.

Otomatik "y" ye basma programı yaptım timere: My.Computer.Keyboard.SendKeys("y") yazdım

button 1e: Timer1.Enabled = True, yazdım button1e tıklayınca başlıycak "y" tuşuna otomatik basmaya.ben textboxun da koydum bitane bu textbox'a diyelim 5 yazınca 5 kere "y" tuşuna basıcak. sonra daha basmıycak Bu kodu bana yapabilecek varsa acil yapsın tht ailesi size güveniyorum acil .

malakiso

Üye
12 Ağu 2012
214
0
THT Kasabası
Selamn alkeykm, ben şimdi visual basic'den bi program yapıyorum..

Bu programda herşey bitti, sadece opsiyonel olarak geri sayımla kapanması lazım derin detaylı.

Otomatik "y" ye basma programı yaptım timere: My.Computer.Keyboard.SendKeys("y") yazdım

button 1e: Timer1.Enabled = True, yazdım button1e tıklayınca başlıycak "y" tuşuna otomatik basmaya.ben textboxun da koydum bitane bu textbox'a diyelim 5 yazınca 5 kere "y" tuşuna basıcak. sonra daha basmıycak Bu kodu bana yapabilecek varsa acil yapsın tht ailesi size güveniyorum acil .
bir sendkeys komutunu kullanma program çok kasar 2. si bu basit bişey anlatayım sana hemen

ilk önce şunu ekle modüle: Public Declare Function GetAsyncKeyState Lib "user32" (ByVal vKey As Long) As Integer

sonra

timere şunu yaz: for x = 1 to text1.text step 1
komut.send(VK_Y)
NEXT X
ama ilk başa vk_y yi tanımlamayı unutma

wBeta

Üye
29 May 2013
80
0
bir sendkeys komutunu kullanma program çok kasar 2. si bu basit bişey anlatayım sana hemen

ilk önce şunu ekle modüle: Public Declare Function GetAsyncKeyState Lib "user32" (ByVal vKey As Long) As Integer

sonra

timere şunu yaz: for x = 1 to text1.text step 1
komut.send(VK_Y)
NEXT X
ama ilk başa vk_y yi tanımlamayı unutma

anlıyamadım kardeş acil :SS

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.