.vbs hk

Gsliolan

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
357
0
Arkadaşlar Verdiğim Virüsün Asıl Kodları Büyük ihtimal UfRQTghrDW fonksiyonundaki cWdnMhjKAT değişkeninde ama bi türlü ne olduğunu çözemedim base64 ile encode edilmiş ama bi türlü decode edemedim bu şifrelenen kodları bana söylerseniz sevinirim.

Kod:
Buyrun Kodlar Burda
https://textsaver.flap.tv/lists/1tlu

\x86\x00\blablabla gibi kodlar ney base değil binary eğil hexadecimal değil anlamadım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gsliolan

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
357
0
nerden bulduğunu söylersen orayı inceleyebilirim . direk base64 değilde farklı bir şifrelemede yapılmış gibi geliyor bana

Linuxta bulunana m e t a sploit programının içindeki persistence komutunun kaynak kodları virüslerden kaçırmak için imzalarını değiştirecektim fakat dediğim yerdeki şifrelenmiş kodtaki hariç diğelerinin çöp olduğunu gördüm o şifrelenmiş olan lazım bana
birde belki sondaki kodlar virüsün oluşmasıyla ve karşı tarafa yerleşmesiyle alakalı onuda değiştiririm sıkıntı yok onda

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.