Vbulletin 3.x tüm sürümlerinde hata alıyorum ne yapmalıyım?

aslan4789

Yeni üye
15 Tem 2009
17
0
Parse error: syntax error, unexpected $end in /usr/export/www/vhosts/funnetwork/hosting/trenforum/install/init.php on line 109

Ya Vbulletin 3.x farketmez hangi sürümü kurarsan kuriyim Hep Bu Hata Var Napacağımı Şaşırdım Acaba Bana Arkadaşlar Eğer Bunun Çözümü biliyorsanız Söylermisiniz Eğer bilmiyorsanızda Bana Bir vbulletin 3.8.4 full kurup tabikide funpic.de den bedavaya vbulletinide kurup siteye bana sitenin adını admin ıd şifresini verebilirmisiniz arkadaşlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.