vBulletin Sitem

surlord

Üye
13 Nis 2008
114
10
Bir Klik Ötede
Arkadaşlar Lütfen Bunu Reklam Olarak Değerlendirmeyin Benim Bu Adresi Buraya Koymamdaki Temel Amaç Bişeyleri Başarabildiğimi Gösterebilmekdir.
Eminim Şu an vBulletin Kuramayan Birçok Arkadaş Vardır.Eğer İsteyen Olursa Msn Adresimi Eklesin:

[email protected]


Web Adresim :

www.istemekan.tr.cx

Hepinizi Beklerim
 

ToLgaKaan

Üye
3 Ağu 2008
141
2
kardeş sen bana yardımcı olabılır mısın benım sorunum hanı mesaj fılan yazıyosun ya profıl ve bılgıler sol tarafta yer alıyor benım sıtede ust tarafta yer alıyor onu nasıl sola alıcam
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.