Network VDS de Hata Alıyorum

bssamet41

Yeni üye
14 May 2020
2
0
Her şeyi tam yaptım vds'ye kurdum mercury emu. v2.3 kullanıyorum hamachi'de sorun yok tamam ama vds'de "an exception got caoght: bilinen böyle bir ana bilgisayar yok" hatası alıyorum ne yapmalıyım https://hizliresim.com/2x8gf6

Lütfen yardım edin vds'ye verdiğim param boşa gitsin istemiyorum :(

Moderatör tarafında düzenlendi:

lllroselll

Katılımcı Üye
10 Nis 2020
848
92
Abu Dubai
Cevap: Lütfen çok önemli yardım eder misiniz :(

Merhaba

Sorun, bilgisayarınızın karşıdaki sunucuların IP adresini tanımadığı için bu hatayı veriyor.
Bu durumda mevcut tarayıcılarınızı, silip tekrar yüklemenizi ve sonucu buraya yazmanızı öneririm.

İyi Forumlar...

bssamet41

Yeni üye
14 May 2020
2
0
habbozzers.ml buradan bakabilirsiniz

yöncü vds aldım ona kurdum herşeyi xampp kullandım nesne mevcut değil hatası aldım. şimdi navicat deneyeceğim kullanmasını bilmiyorum ama xampp yarı çevrimdışı çalışıyor gibi sanırım öyle biliyorum

hata:

Nesne mevcut değil!
Talep ettiğiniz URL, sunucu üzerinde bulunmuyor. İstek yapılan sayfa üzerindeki bağlantı güncel değil. Lütfen sayfa yazarını hata hakkında bilgilendirin.

Bunun bir sunucu hatası olduğunu düşünüyorsanız, lütfen site yöneticisi ile iletişime geçin.

Error 404
185.169.52.230
Apache/2.4.17 (Win32) OpenSSL/1.0.2d PHP/5.6.23

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.