vds free

27 Ocak 2019
183
0
ARKADAŞLAR BANA SourceLair Gibi Bi Site Lazım İnternetten Veya Putty den hiç fark etmez scrip çalıştırabiliceğim [CC siz] Bi Vds Lazım Bıktınız Benden Araştır Bulursunuz Diyceksiniz Şimdi 1.5 Haftadır Araştırıyorum ya puttye bağlanmıyo yada web den terminali olmuyo o yüzden size soruyorum emiynim aranızda bilen vardır

dogrusu soylemek gerekirse google cloud var hepsi filan cc istiyo versende sahte oldugu icin 2 saat sonra kapatiyorlar en temizi satin almak ama saldırı icin degil kullanmak icin ama saldırı olur ama yurtdisi vds olsun mesela vltr olabilir free vds kolay olmuyo artik hepsi kapaniyo 2 saat sonra ne yapsanda

Zazankar

Üye
12 Ocak 2019
164
1
Türkiye
ARKADAŞLAR BANA SourceLair Gibi Bi Site Lazım İnternetten Veya Putty den hiç fark etmez scrip çalıştırabiliceğim [CC siz] Bi Vds Lazım Bıktınız Benden Araştır Bulursunuz Diyceksiniz Şimdi 1.5 Haftadır Araştırıyorum ya puttye bağlanmıyo yada web den terminali olmuyo o yüzden size soruyorum emiynim aranızda bilen vardır
Hocam cc limi bilmem ama işine yararsa ne mutlu bana

https://www.turkhackteam.org/web-se...nasil-alinir-dddos-nasil-atilir-endofrin.html

HackManTurk

Katılımcı Üye
20 May 2016
414
0
C:/
dogrusu soylemek gerekirse google cloud var hepsi filan cc istiyo versende sahte oldugu icin 2 saat sonra kapatiyorlar en temizi satin almak ama saldırı icin degil kullanmak icin ama saldırı olur ama yurtdisi vds olsun mesela vltr olabilir free vds kolay olmuyo artik hepsi kapaniyo 2 saat sonra ne yapsanda

Aynen xshell.com var bilirsin belki onda actim gayet guzel winscp den felan baglaniyorum ama putty den baglaniyorum sifreyi girince donup kaliyo

İste hocam sourcelair i diyo o arkadas source lairde root yetkisi yok olsa cok guzel bi vds :(

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.