Vds Mining Yapabilir Miyim?

musto85

Uzman üye
8 Haz 2016
1,108
0
Niğde
Merhaba Arkadaşlar 1 saat önce 1Yıl VDS aldım fakat ekran kartı yok mining için aldım fakat böyle mining yapabilir miyim? yapabilirsem mining programları önerirseniz sevinriim.İyi forumlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

j4mir

Yeni üye
17 Ocak 2012
44
0
Ekran kartı ile GPU mining yapılır.
Mevcut sunucunun CPU 'su ile mining yapılabilir. CPU mining diye araştırmanız gerekebilir.

Mining bu aralar çok mantıklı bir şey değil. Ve VDS sahibi tarafından fark edilirse, hesabınız kapatılabilir. Bunları dikkate alarak, kişisel olarak karar vermeniz gerekir.

Ben olsam, mining yapmazdım.

Size faydalı olabilecek , başka amaçlarda kullanın bence.

thtomer

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
427
0
.py
VDS'i başka amaçlar için (up-down hizmeti, arşiv hazırlama...) kullanabilirsin. Mining bence mantıksız gelir üstelik ekran kartı yokmuş. Onun yerine CloudMining yapabilirsin. İnternette birçok site mevcut. Eğer istersen tabii sana birkaç site önerebilirim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.