VDS te Ekran kartsız minecraft açma

DiyaresTR

Üye
16 Ağu 2015
110
1
İstanbul
Merhaba,
Bir vds te minecraft açmam gerekiyor. ama sunucu değil direk oyunu açmam gerekiyor. fakat bunun mümkün olmadığın söylediler ekran kartı olmadığı için.

Fakat bazı firmalar yapıyor programlarla vs.
Bilgili varsa söylerse sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Adige

Administrator
26 Eki 2012
9,433
1
787
30
root@adige~#
Cevap: VDS te Ekran kartsız minecraft açma. (YARDIM)

Merhabalar ;

kendi bilgisayarınızda hamachi olacak şekilde açabilirsiniz [ame]https://www.youtube.com/watch?v=qBaMTDSt_hQ[/ame]

HBackeR

Üye
19 May 2018
204
0
rootland
Dostum Google Cloud Platform 300$ ücretsiz kredi veriyor türk lirası olarak 1.700TL idi sanırım - Compute engine'dan VDS kuruyorsunuz muhtemelen bununla ilgili oyunlara giremezsiniz bunun için birde Ekran Kartı Eklemeniz lazım VDS'i kurarken Ekran kartı ekliyorsunuz Graphics vs.. yazar ordan 1 tane var yanlısım yoksa onu ekleyin ve sağ tarafta 1 aylık yaklaşık harcanacak kredi yazıyor orada 301$ falan olacak Ekran kartı eklendiği için ekran kartsız 20$ ama Ekran kartı eklerseniz 1 ay için Tahmini 300$ ediyor. yani buda Ücretsiz Kredinizin tümünü tek servere harcayacagınız demek... böylelikle oyunu acabilirsiniz. bu arada girdikten sonra VDS i acınca Local Server kısmında IE Firewall veya Security ON olacak onu OFF yapın server kuracaksanızda ilgili oyuna ait Port acmanız lazım bunuda VPC Ağı kısmından olusturabilirsiniz..

-DİPNOT: Google Cloud Platform Kredi Kartını tanımlayanlara tam 1 Yıllık ücretsiz 300$ lık kredili Cloud Platform hesabı veriyor. ve 1 yılın sonunda eğer devam etmek istersen sana soruyor ve senden habersiz karttan asla para çekmiyor! sadece 1 yılın sonunda soruyor hizmete devam edelimmi vs.. istersen bi kredi yüklüyorsun ona para keser bunun dısında 1700TL+ fazla yani 300$ ücretsiz kredi veriyor...

-
Eğer Takıldıgın bir konu varsa bana ulas her türlü yardım ederim.. İyi Forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.